Oświetlenie wiszące LED3-Step-Dim
Puric Pane
2700K 600lm 9,5W Czarny ściemnialny
2700K 600lm 9,5W Czarny ściemnialny
- Możliwość ściemniania
- Obrotowy
- Jasność regulowana w 3 stopniach
Oświetlenie wiszące LED 3-Step-Dim Puric Pane 2700K 600lm 9,5W Czarny ściemnialny
- Możliwość ściemniania
- Obrotowy
- Jasność regulowana w 3 stopniach
- Do montażu sufitowego
- Wysokość zawieszenia regulowana podczas montażu
- Równomierne oświetlenie pomieszczeń w oparciu o najnowocześniejszą technologię LED
- Żarówka LED (na stałe zamontowana) w zestawie
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 1500 x B: 86 x T: 173 mm |
| Dlugosc zwisu | 93-150 cm |
| Głęboki baldachim | 150 mm |
| ciężar netto | 1383 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Materiał | metal |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (LED Module) | F |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Znamionowy strumień światła | 600 lm |
| strumień światła modułu LED | 1000 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Kątem wiązki światła | 55 ° |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Sterowanie ściemnianiem | 3-stopniowe ściemnianie ze standardowym przełącznikiem światła |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 71 W |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 9,5 W |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona.|5 Urządzenie zasilające może być wymienione przez elektryka bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Pobierana moc | 13 W |
| Możliwość regulacji | możliwość regulacji wysokości |
| napięcie | 230 V |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 14 VA |
| Wysokość transformatora | 18 mm |
| Szerokość transformatora | 39 mm |
| Głębokość transformatora | 122 mm |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |




























