Nr artykułu:
94731
Reflektor ogrodowy LED
przyjazny dla owadów
IP65 okrągły 92mm 2200K 4,3W 320lm 230V 38° Czarny metal
IP65 okrągły 92mm 2200K 4,3W 320lm 230V 38° Czarny metal
223,95 zł*
z VAT.
- ochrona przed owadami dzięki świadomemu wykorzystaniu temperatury barwowej
- Złota barwa światła zapewnia przytulną atmosferę, jak przy blasku świec
- Temperatura barwowa: 2200 K – złote światło
Reflektor ogrodowy LED Spot przyjazny dla owadów IP65 okrągły 92mm 2200K 4,3W 320lm 230V 38° Czarny metal
Reflektor ogrodowy z regulacją oświetla kwiaty, krzewy i drzewa ciepłym, złotym światłem. W razie potrzeby oprawy oświetleniowe mogą być również używane bez kolca jako reflektory natynkowe do oświetlania fasad, altan ogrodowych i tarasów. Dostarczone źródło światła można w razie potrzeby wymienić. Lampa Spot ma barwę światła 2200 K, która znajduje się poza obszarem wyczuwalnym dla owadów, co oznacza, że są one znacznie mniej przyciągane do źródła światła. Ciepłe, złote światło tworzy przyjemną atmosferę wokół domu
- ochrona przed owadami dzięki świadomemu wykorzystaniu temperatury barwowej
- Złota barwa światła zapewnia przytulną atmosferę, jak przy blasku świec
- Temperatura barwowa: 2200 K – złote światło
- Stopień ochrony IP: IP65 – odporny na strumień wody
- Nadaje się do stosowania na zewnątrz
- Do tworzenia przytulnego i przyjaznego dla owadów wieczornego oświetlenia
- Światło w kolorze złotym – mniejsza atrakcyjność dla owadów i przyjemna atmosfera świetlna wokół domu
- Żarówka LED w zestawie
- Wydajna technologia LED
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 92 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 320 mm |
| ciężar netto | 632 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Typ konstrukcyjny żarówka | Reflektor |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | metal |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Montaż podłogowy |
| Złącza | |
|---|---|
| wtyczka sieciowa | Wtyczka z zestykiem ochronnym (Typ EF-CEE 7/7) |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | F |
| Zużycie energii | 5 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 15000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 320 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Kątem wiązki światła | 38 ° |
| Temperatura barwy | Złote światło, 2200 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| kąt wiązki światła do | 38 ° |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 4,3 W |
| Właściwości źródła światła | W zestawie wymienna żarówka |
| Moc zaoszczędzona | 30 W |
| Cokół/oprawka | GU10 |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | możliwość obracania/odchylania |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| maks. moc | max. 10 W |
| stropień ochrony IP | IP65 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności I |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 1 Źródło światła może być wymienione przez użytkownika końcowego bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |



































