Nr artykułu:
28677
Modern Classic EditionStandard 230V
LED Globe Lusterko głowicowe E27 G95
600lm 6,5W 2700K ściemnialny lustrzana kopuła bańki czarny chrom
600lm 6,5W 2700K ściemnialny lustrzana kopuła bańki czarny chrom
96,95 zł*
z VAT.
- Klasyczne piękno
- Ciepłe i przytulne światło w stylu żarnika węglowego
- Możliwość ściemniania
Modern Classic Edition Standard 230V LED Globe Lusterko głowicowe E27 G95 600lm 6,5W 2700K ściemnialny lustrzana kopuła bańki czarny chrom
Lampa kula z lustrzaną kopułą o mocy 6,5 W i średnicy 95 rozprowadza światło we wszystkich kierunkach. To idealna żarówka do lamp wiszących i innych opraw sufitowych. Wyróżnia się przyjemną, ciepłobiałą barwą światła i pasuje do każdej dostępnej w sprzedaży oprawki E27.
- Klasyczne piękno
- Ciepłe i przytulne światło w stylu żarnika węglowego
- Możliwość ściemniania
- Wydajna technologia LED

| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 95 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 138 mm |
| ciężar netto | 63 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Kula |
| Kolor | lustrzana kopuła bańki czarny chrom |
| Materiał | Szkło |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) | F |
| Zużycie energii | 7 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 93 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 15000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 600 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 6,5 W |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 48 W |
| Cokół/oprawka | E27 |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | ze ściemniaczem R+C do transformatorów elektr.+lamp 230 V |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |
























