Oświetlenie wiszące LED
Puric Pane Efekt
2700K 6x450lm / 200lm 6x6W / 3W Czarny ściemnialny
2700K 6x450lm / 200lm 6x6W / 3W Czarny ściemnialny
- Technologia podświetlenia dla jeszcze bardziej dyskretnego, niemal unoszącego się w powietrzu wyglądu oprawy
- Możliwość ściemniania
- Obrotowy
Oświetlenie wiszące LED Smart Home Zigbee 3.0 Puric Pane Efekt Efekt 2700K 6x450lm / 200lm 6x6W / 3W Czarny ściemnialny
- Technologia podświetlenia dla jeszcze bardziej dyskretnego, niemal unoszącego się w powietrzu wyglądu oprawy
- Możliwość ściemniania
- Obrotowy
- Długość zawieszenia regulowana indywidualnie
- Żarówka LED (na stałe zamontowana) w zestawie
- Sterowanie za pomocą pilota Paulmann Zigbee Gent 500.67
- Możliwość użycia z bramkami Smart Home wyposażonymi w interfejs Zigbee
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 1526 x B: 1300 x T: 232 mm |
| Dlugosc zwisu | 90-150 cm |
| Głęboki baldachim | 46 mm |
| Szeroki baldachim | 542 mm |
| ciężar netto | 5000 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | wydłużony |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | metal, Tworzywo sztuczne |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (LED Module) | G |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Znamionowy strumień światła | 450 lm |
| znamionowy strumień światła_2 | 200 lm |
| Kątem wiązki światła | 55 ° |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Sterowanie ściemnianiem | ze Smart Home |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 220 W |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 6 W |
| liczba elementów wyposażenia | 6x |
| System radiowy | Zigbee |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona.|5 Urządzenie zasilające może być wymienione przez elektryka bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Pobierana moc | 44 W |
| Możliwość regulacji | możliwość regulacji wysokości |
| napięcie | 230 V |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 46 VA |
| Wysokość transformatora | 23 mm |
| Szerokość transformatora | 38 mm |
| Głębokość transformatora | 80 mm |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |
| Smart Home | |
|---|---|
| Typ protokołu | Zigbee 3.0 |
| Certyfikacja Zigbee | Certyfikat Zigbee |
| Częstotliwość radiowa | 2,4 GHz |
| Zasięg radiowy (Wolne pole) | 20 m |
| Kompatybilne systemy inteligentnego domu | Inteligentny głośnik Amazon Echo z interfejsem Zigbee 3.0|Philips Hue Bridge 2 i Pro (z wyjątkiem Hue Entertainment) |







































