URailReflektor torowySmart Home Zigbee 3.0
Cone Pojedynczy spot W zestawie żarówka RGBW
GU10 350lm 5,5W RGBW+ ściemnialny 230V Chrom matowy
GU10 350lm 5,5W RGBW+ ściemnialny 230V Chrom matowy
- Lampa systemowa URail
- Kierunkowe światło podkreśla obrazy i przedmioty poprzez celowe oświetlenie
- Możliwość użycia z bramkami Smart Home wyposażonymi w interfejs Zigbee
URail Reflektor torowy Smart Home Zigbee 3.0 Cone Pojedynczy spot W zestawie żarówka RGBW GU10 350lm 5,5W RGBW+ ściemnialny 230V Chrom matowy
- Lampa systemowa URail
- Kierunkowe światło podkreśla obrazy i przedmioty poprzez celowe oświetlenie
- Możliwość użycia z bramkami Smart Home wyposażonymi w interfejs Zigbee
- Sterowanie za pomocą pilota Smart Home Zigbee
- Możliwość włączania i wyłączania za pomocą przełącznika światła
- Zmiana kolorów RGBW
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel do 6500 K – biel dzienna
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 85 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 180 x T: 90 mm |
| długość szkła | 20 mm |
| ciężar netto | 353 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Reflektor |
| Kolor | Chrom matowy |
| Materiał | metal, Tworzywo sztuczne |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | G |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 15000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 350 lm |
| Zmiana barwy | Kolorowe światło z funkcją Tunable White (RGBW), Tunable White |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Kątem wiązki światła | 36 ° |
| Temperatura barwy do | 6500 K |
| Temperatura barwy | Ciepła biel do Biały dzień, 2700 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Sterowanie ściemnianiem | ze Smart Home |
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 5,5 W |
| Właściwości źródła światła | W zestawie wymienna żarówka |
| System radiowy | Zigbee |
| Cokół/oprawka | GU10 |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | możliwość obracania i odchylania |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| maks. moc | max. 20 W |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 1 Źródło światła może być wymienione przez użytkownika końcowego bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Pobierana moc | 5,5 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |
| Smart Home | |
|---|---|
| Typ protokołu | Zigbee 3.0 |
| Certyfikacja Zigbee | Zigbee inside (bez certyfikatu) |
| Częstotliwość radiowa | 2,4 GHz |
| Zasięg radiowy (Wolne pole) | 20 m |
| Kompatybilne systemy inteligentnego domu | Inteligentny głośnik Amazon Echo z interfejsem Zigbee 3.0|Philips Hue Bridge 2 i Pro (z wyjątkiem Hue Entertainment) |





















































