Nr artykułu:
71189
Panel LED
Atria Shine
okrągły 290mm 19W / 2W 1500lm / 0lm 3000K Biały
okrągły 290mm 19W / 2W 1500lm / 0lm 3000K Biały
196,95 zł*
z VAT.
- Funkcja pamięci zapisuje wybrany scenariusz oświetleniowy
- Oświetlenie bezpośrednie i pośrednie dzięki oddzielnie sterowanej technologii podświetlenia przedniego i tylnego
- Równomierne oświetlenie pomieszczeń wewnętrznych ciepłym białym światłem 3000K
Panel LED Atria Shine okrągły 290mm 19W / 2W 1500lm / 0lm 3000K Biały
Wszechstronny panel Atria Shine o średnicy ${Abmessung} oferuje zarówno oświetlenie bezpośrednie, jak i pośrednie, dzięki osobnemu sterowaniu technologią oświetlenia przedniego i podświetlenia. Oświetlenie przednie posiada funkcję Tunable White, natomiast podświetlenie tworzy wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu dzięki funkcji RGB. Funkcja Tunable White pozwala regulować temperaturę barwową światła, od ciepłej bieli po białe światło dzienne. Funkcja pamięci zapisuje wybraną scenerię świetlną, dzięki czemu przy następnym włączeniu oprawa świeci z ustawionym wcześniej natężeniem światła. Oświetlenie przednie i podświetlenie można regulować indywidualnie za pomocą pilota i można aktywować inne funkcje, takie jak timer lub cykl kolorów RGB. Prosty design panelu zachwyca szczególnie płaską konstrukcją, a technologia nastrojowego podświetlenia nadaje panelowi subtelny, niemal unoszący się w powietrzu wygląd. Panel Atria Shine idealnie nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań. Na przykład panel może stworzyć nowoczesną i przyjemną atmosferę w pokoju nastolatka dzięki wszechstronnym opcjom oświetlenia i zmiany kolorów, co zachęca zarówno do nauki, jak i relaksu. Podświetlenie RGB stanowi również doskonałe uzupełnienie podstawowego oświetlenia w pokoju gier. Montaż na ścianie lub suficie jest szczególnie łatwy i nieskomplikowany dzięki szybkozłączce i zamknięciu obrotowemu.
- Funkcja pamięci zapisuje wybrany scenariusz oświetleniowy
- Oświetlenie bezpośrednie i pośrednie dzięki oddzielnie sterowanej technologii podświetlenia przedniego i tylnego
- Równomierne oświetlenie pomieszczeń wewnętrznych ciepłym białym światłem 3000K
- Łatwa w montażu oprawa dzięki zamkowi obrotowemu i szybkozłączce
- Prosty design o wyjątkowo płaskiej konstrukcji i technologii podświetlenia, zapewniającej jeszcze bardziej dyskretny, niemal unoszący się w powietrzu wygląd lampy
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 290 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 25 mm |
| ciężar netto | 570 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | F |
| Cechy | |
|---|---|
| Backlight | Backlight (oddzielnie przełączane) |
| Źródła światła można przełączać oddzielnie | Tak, z przełącznikiem |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 25000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 1500 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| strumień światła modułu LED | 2400 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 19 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona.|6 Urządzenie zasilające nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 24,8 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 36 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |


















