Nr artykułu:
78476
Oświetlenie wiszące LEDSmart Home Bluetooth
Mailo Touchless Sensor
2700K 3x600lm 3x10,5W Czarny matowy ściemnialny
2700K 3x600lm 3x10,5W Czarny matowy ściemnialny
1 470,95 zł*
z VAT.
- Bezdotykowe włączanie i ściemnianie za pomocą czujnika zbliżeniowego
- Bezolśnieniowe i równomierne rozprowadzanie światła dzięki dyfuzorowi
- W zestawie funkcja płynnej regulacji jasności
Oświetlenie wiszące LED Mailo Touchless Sensor 2700K 3x600lm 3x10,5W Czarny matowy ściemnialny
Lampa wisząca Mailo idealnie nadaje się do oświetlenia stołów jadalnych, aneksów kuchennych lub miejsc pracy. Dzięki ponadczasowemu i jednocześnie nowoczesnemu wzornictwu w kolorze matowej czerni idealnie komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Dzięki temperaturze barwowej 2700 K zapewnia ciepłe, białe światło, które nie razi w oczy dzięki satynowanemu dyfuzorowi. Przy mocy 3450 lm zapewnia wyjątkowo jasne oświetlenie. W razie potrzeby jasność można płynnie regulować, aby w każdej chwili stworzyć optymalny nastrój oświetleniowy. Zintegrowana funkcja pamięci zapisuje ostatnio wybrane ustawienia oświetlenia do następnego włączenia. Dzięki wbudowanemu czujnikowi zbliżeniowemu umieszczonemu pod dyfuzorem, włączanie i ściemnianie jest łatwe i wygodne za pomocą ręcznego sterowania. Długość zawieszenia można łatwo i bez użycia narzędzi dostosować do własnych potrzeb za pomocą filigranowego kabla. Lampa Mailo to oprawa wisząca Lento wyposażona w czujnik bezdotykowy.
- Bezdotykowe włączanie i ściemnianie za pomocą czujnika zbliżeniowego
- Bezolśnieniowe i równomierne rozprowadzanie światła dzięki dyfuzorowi
- W zestawie funkcja płynnej regulacji jasności
- Dzięki efektowi pamięci lampa zapamiętuje ostatnie ustawienie
- Łatwa regulacja długości zawieszenia bez użycia narzędzi
- Prosty wygląd oprawy idealnie pasuje do każdego wnętrza i przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu.
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 25 x B: 1000 x T: 35 mm |
| Dlugosc zwisu | 6,7-150 cm |
| ciężar netto | 1419 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | wydłużony |
| Kolor | Czarny matowy |
| Materiał | metal, Tworzywo sztuczne |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | F |
| Cechy | |
|---|---|
| Czujniki | Wyłącznik zbliżeniowy |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 600 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| strumień światła modułu LED | 3450 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Sterowanie ściemnianiem | z czujnikiem touchless |
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 10,5 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 200 W |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | możliwość regulacji wysokości |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| liczba elementów wyposażenia | 3x |
| Wymienny | 2 Źródło światła może być wymienione przez elektryka bez trwałego uszkodzenia oprawy oświetleniowej.|5 Urządzenie zasilające może być wymienione przez elektryka bez trwałego uszkodzenia oprawy oświetleniowej. |
| Pobierana moc | 40 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 23 VA |
| Wysokość transformatora | 27 mm |
| Szerokość transformatora | 136 mm |
| Głębokość transformatora | 43 mm |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |
























