Nr artykułu:
94119
Kinkiet zewnętrzny LED
Kinkiet zewnętrzny LED IP44 140mm 3000K 8W 560lm 230V Szary Tworzywo sztuczne
IP44 140mm 3000K 8W 560lm 230V Szary Tworzywo sztuczne
IP44 140mm 3000K 8W 560lm 230V Szary Tworzywo sztuczne
105,95 zł*
z VAT.
- Satynowana osłona z tworzywa sztucznego zapewniająca delikatne rozpraszanie światła
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
Kinkiet zewnętrzny LED IP44 140mm 3000K 8W 560lm 230V Szary Tworzywo sztuczne
Solidna oprawa 230 V z tworzywa sztucznego o mocy 8 W na ścianę zewnętrzną rozświetla równomiernie i bezpiecznie wejście do domu.
- Satynowana osłona z tworzywa sztucznego zapewniająca delikatne rozpraszanie światła
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 140 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 58 mm |
| ciężar netto | 221 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | F |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 25000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 560 lm |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| strumień światła modułu LED | 800 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 8 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 60 W |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| stropień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie może być wymienione, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 8 W |
| napięcie | 230 V |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |


















