Nr artykułu:
28286
Standard 230V
LED odbłyśnik Maxiflood gu10
250lm 3,5W 2700K Miękki opal
250lm 3,5W 2700K Miękki opal
96,95 zł*
z VAT.
- Ozdobne światło dookólne
Standard 230V LED odbłyśnik Maxiflood gu10 250lm 3,5W 2700K Miękki opal
Żarówka reflektorowa Maxiflood emituje światło nie tylko do przodu. Świeci równomiernie we wszystkich kierunkach, dlatego doskonale nadaje się do stosowania w reflektorach i spotach z kolorowymi lub przezroczystymi szkłami.
- Ozdobne światło dookólne

| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 51 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 53 mm |
| ciężar netto | 39 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Reflektor |
| Kolor | Miękki opal |
| Materiał | Szkło |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Uniwersalny |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) | G |
| Zużycie energii | 4 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| zachowanie strumienia świetlnego po 6000 h | 85 % |
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 93 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 15000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 250 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 3,5 W |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 25 W |
| Cokół/oprawka | GU10 |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |












