NeordicLampa wisząca
Kine Neordic
E27 max. 60W Czarny ściemnialny metal
E27 max. 60W Czarny ściemnialny metal
- Do żarówek z trzonkiem E27 o mocy maks. 60 W
- Nie zapomnij: zamów od razu odpowiednią żarówkę!
- Wskazówka dotycząca źródła światła: lampy z lustrem na głowę są dekoracyjne i zapewniają światło nieoślepiające
Neordic Lampa wisząca Kine Neordic E27 max. 60W Czarny ściemnialny metal
- Do żarówek z trzonkiem E27 o mocy maks. 60 W
- Nie zapomnij: zamów od razu odpowiednią żarówkę!
- Wskazówka dotycząca źródła światła: lampy z lustrem na głowę są dekoracyjne i zapewniają światło nieoślepiające
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 175 mm |
| Średnica | 100 mm |
| Dlugosc zwisu | 150 cm |
| Głęboki baldachim | 25 mm |
| Szeroki baldachim | 100 mm |
| ciężar netto | 400 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | metal |
| przewód w oplocie tekstylnym | Kabel w opl tekstylnym |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Montaż ścienny |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Oprawa jest ściemniana, możliwość ściemniania zależy od rodzaju zastosowanej żarówki. |
| Z żarówką | nie |
| Właściwości źródła światła | Bez źródła światła |
| maks. moc | max. 60 W |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Cokół/oprawka | E27 |
| Technika | Oprawa oświetleniowa bez żarówki |
| Wymienny | 1 Źródło światła może być wymienione przez użytkownika końcowego bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Możliwość regulacji | możliwość regulacji wysokości |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |





























