Nr artykułu:
94264
SolarKinkiet zewnętrzny LED
Elios Lampa
IP44 3000K 50lm Antracyt
IP44 3000K 50lm Antracyt
335,95 zł*
z VAT.
- Automatyczne włączanie dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu
- Czas ładowania przy nasłonecznieniu 6–8 godzin, czas świecenia 8–10 godzin.
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
Solar Kinkiet zewnętrzny LED Elios Lampa Czujnik ruchu IP44 3000K 50lm Antracyt
Oprawa solarna Elois antracytowa oświetla Twoje ściany zewnętrzne. Dzięki praktycznej technologii solarnej do montażu nie jest wymagane przyłącze prądu. W ciągu dnia akumulator jest ładowany przez światło słoneczne, a po zapadnięciu zmroku zapala się mała lampka orientacyjna, przełączająca się na światło funkcjonalne, gdy tylko ktoś się zbliży.
- Automatyczne włączanie dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu
- Czas ładowania przy nasłonecznieniu 6–8 godzin, czas świecenia 8–10 godzin.
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 220 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | T: 50 mm |
| ciężar netto | 486 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Antracyt |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Montaż ścienny |
| Cechy | |
|---|---|
| Czujniki | Czujnik ruchu z kontrolą zmierzchu (IR) |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 50 lm |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| strumień światła modułu LED | 100 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 1 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 11 W |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Żywotność baterii | 2 h |
| stropień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności III |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| Pobierana moc | 1 W |
| napięcie | 3,7 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 1 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |





















