Nr artykułu:
28972
Standard 230V
LED odbłyśnik Przyjazny dla owadów
320lm 4,3W 2200K Srebrny
320lm 4,3W 2200K Srebrny
36,95 zł*
z VAT.
- Lampa reflektorowa zapewniająca ukierunkowane światło
- ochrona przed owadami dzięki świadomemu wykorzystaniu temperatury barwowej
- Złota barwa światła zapewnia przytulną atmosferę, jak przy blasku świec
Standard 230V LED odbłyśnik gu10 Przyjazny dla owadów 320lm 4,3W 2200K Srebrny
Lampa reflektorowa o mocy 4,3 W zapewnia ukierunkowane światło w reflektorach, spotach i downlightach. Dzięki barwie światła wynoszącej 2200 kelwinów źródło światła jest szczególnie przyjazne dla owadów, ponieważ wartość ta znajduje się poza zakresem widzialnym dla większości owadów, dzięki czemu nie są one przyciągane przez dodatkowe źródło światła. Stożek światła celowo podkreśla obiekty.
- Lampa reflektorowa zapewniająca ukierunkowane światło
- ochrona przed owadami dzięki świadomemu wykorzystaniu temperatury barwowej
- Złota barwa światła zapewnia przytulną atmosferę, jak przy blasku świec
- Temperatura barwowa: 2200 K – złote światło
- Światło w kolorze złotym – mniejsza atrakcyjność dla owadów i przyjemna atmosfera świetlna wokół domu
- Oświetlenie dookoła
- Wydajna technologia LED

| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 50 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 55 mm |
| ciężar netto | 56 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Reflektor |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Szkło |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) | F |
| Zużycie energii | 5 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 93 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 15000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 320 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Kątem wiązki światła | 38 ° |
| Temperatura barwy | Złote światło, 2200 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| natężenie światła | 620 cd |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 4,3 W |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 30 W |
| Cokół/oprawka | GU10 |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 8 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |



























