EntertainLEDTaśma LED
Dynamic RGB Kompletny zestaw
1,5m 3W 60 LEDs/m RGB+ 5VA
1,5m 3W 60 LEDs/m RGB+ 5VA
- Funkcja pamięci zapisuje ostatnio używany poziom do następnego włączenia
- Kompletny zestaw zawierający listwę, zasilacz i pilot zdalnego sterowania
- Możliwość skracania zgodnie z wymaganiami dotyczącymi długości (w oznaczonych miejscach)
EntertainLED Taśma LED Dynamic RGB Kompletny zestaw 1,5m 3W 60 LEDs/m RGB+ 5VA
- Funkcja pamięci zapisuje ostatnio używany poziom do następnego włączenia
- Kompletny zestaw zawierający listwę, zasilacz i pilot zdalnego sterowania
- Możliwość skracania zgodnie z wymaganiami dotyczącymi długości (w oznaczonych miejscach)
- Zmiana koloru RGB
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 2 x B: 10 mm |
| Długość | 1,5 m |
| Skracalność | 16,7 mm |
| ciężar netto | 133 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Uniwersalny |
| Złącza | |
|---|---|
| Z transformatorem wtyczki | Z transformatorem wtyczki |
| wtyczka sieciowa | Wtyczka euro (Typ C-CEE 7/16) |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 20000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Zmiana barwy | Światło kolorowe (RGB), RGB Rainbow |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Sterowanie ściemnianiem | z pilotem |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 3 W |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Liczba diod LED na metr | 60 |
| Wymienny | 1 Lightsource is replaceable without damage the lighting fixture by enduser.|4 Control gear is replaceable without damage the lighting fixture by enduser. |
| Pobierana moc | 4 W |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230/12 V |
| Transformator | |
|---|---|
| Moc transformatora | 5 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | tak |



























