Nr artykułu:
29249
Eco-LineŻarnik 230V
LED Kukurydza ST64 E27
806lm 4,3W 3000K ściemnialny Przezroczysty
806lm 4,3W 3000K ściemnialny Przezroczysty
54,95 zł*
z VAT.
- Wydajne źródło światła LED
- Jasność można regulować w 3 stopniach
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
Eco-Line Żarnik 230V LED Kukurydza ST64 E27 806lm 4,3W 3000K ściemnialny Przezroczysty
Te źródła światła LED o klasie efektywności B wykorzystują innowacyjną technologię, aby zapewnić wydajne i stylowe oświetlenie. Dzięki niskiemu o 60% zużyciu energii i znacznie dłuższej żywotności w porównaniu do Standardowych lamp LED, koszty energii można znacznie obniżyć. Przezroczysty żarnik pasuje do każdego standardowego gniazda E27 i tworzy przyjemne ciepłe białe światło o temperaturze 3000K, mocy 4,3W i 806lm. Źródło światła w kształcie żarówki przekształca każde pomieszczenie w harmonijną, przyjemną atmosferę. W zależności od indywidualnych wymagań, jasność źródła światła można ściemniać w 3 stopniach za pomocą standardowego przełącznika światła. Ściemnianie ma funkcję pamięci. Lampy żarówkowe zapewniają doskonały klimat vintage i przyciągają wzrok w wisiorkach w stylu retro. Lampy Oświetlenie Paulmann z przyjaznym dla oczu uszczelnieniem zapewniają komfortowe światło, które nie męczy oczu. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czytanie czy relaks, lampy te przyczyniają się do optymalnego komfortu wizualnego.
- Wydajne źródło światła LED
- Jasność można regulować w 3 stopniach
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Do lamp z trzonkiem E27
- Wszechstronne możliwości zastosowania
- Wykonane z wysokiej jakości szkła
- Długa żywotność wynosząca 50 000 godzin
- Wydajna technologia LED

| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 64 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 143 mm |
| ciężar netto | 28 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Lampy specjalne |
| Kolor | Przezroczysty |
| Materiał | Szkło |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) | B |
| Zużycie energii | 5 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 98 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 50000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 806 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Sterowanie ściemnianiem | 3-stopniowe ściemnianie ze standardowym przełącznikiem światła |
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 4,3 W |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 60 W |
| Cokół/oprawka | E27 |
| Technika | LED |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 8,5 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |






















