Nr artykułu:
28772
Fantastic Colors EditionŻarówka LED
Fantastic Colors Edition Żarówka LED E27 230V 470lm 5W 2700K ściemnialny Dichroiczne
E27 230V 470lm 5W 2700K ściemnialny Dichroiczne
E27 230V 470lm 5W 2700K ściemnialny Dichroiczne
86,95 zł*
z VAT.
- Ozdobne światło dookólne
- Zalecane jako dekoracyjne oświetlenie efektowe
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
Fantastic Colors Edition Żarówka LED E27 230V 470lm 5W 2700K ściemnialny Dichroiczne
Żarówka gruszka Fantastic Colors o mocy 5 W rozprowadza światło we wszystkich kierunkach. Wewnętrzna kolba nadaje wyjątkowy wygląd, a szkło z efektem spektralnym tworzy magiczną tęczową aurę i fantastyczną grę kolorowych świateł na ścianie.
- Ozdobne światło dookólne
- Zalecane jako dekoracyjne oświetlenie efektowe
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
- Wydajna technologia LED

| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 75 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 165 mm |
| ciężar netto | 100 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Świeca |
| Kolor | Dichroiczne |
| Materiał | Szkło |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) | F |
| Zużycie energii | 5 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 93 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 15000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 470 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 5 W |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 40 W |
| Cokół/oprawka | E27 |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | ze ściemniaczem R+C do transformatorów elektr.+lamp 230 V |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 1 Źródło światła może być wymienione przez użytkownika końcowego bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| napięcie | 230 V |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |



























