Nr artykułu:
2189
Akcesoria do oświetlenia wpuszczanego
Gniazdo lampy halogenowej
0,17m 12V G4 / GX5,3 / GY6,35 ceramika naturalna
0,17m 12V G4 / GX5,3 / GY6,35 ceramika naturalna
39,95 zł*
z VAT.
- Kolor: ceramika naturalna
Akcesoria do oświetlenia wpuszczanego Gniazdo lampy halogenowej 0,17m 12V G4 / GX5,3 / GY6,35 ceramika naturalna
Oprawka halogenowa do zestawu kabli do podłączenia do systemu wtykowego niskiego napięcia 12 V. Maksymalne obciążenie maks. 75 W. Praktyczne akcesoria firmy Paulmann umożliwiają jeszcze bardziej indywidualne dostosowanie systemów oświetleniowych.
- Kolor: ceramika naturalna
| Wymiary | |
|---|---|
| Długość | 0,17 m |
| ciężar netto | 9 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kolor | ceramika naturalna |
| Materiał | Ceramika |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Uniwersalny |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | nie |
| Właściwości źródła światła | Bez źródła światła |
| Cokół/oprawka | G4 / GX5,3 / GY6,35 |
| Technika | 12V halogenu |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| maks. moc | max. 75 W |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| napięcie | 12 V |
| Rodzaj napięcia | AC / DC |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| Test 850°C | Test 850°C |
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |






