Nr artykułu:
92070
Panel wpuszczany LED
Panel wpuszczany LED IP44 okrągły 115mm 6W 390lm 4000K Chrom matowy
IP44 okrągły 115mm 6W 390lm 4000K Chrom matowy
IP44 okrągły 115mm 6W 390lm 4000K Chrom matowy
98,95 zł*
z VAT.
- Pojedyncza lampa wraz z modułem LED
- Technologia LED pozwala zaoszczędzić do 80% energii w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami
- Temperatura barwowa: 4000 K – biel neutralna
Panel wpuszczany LED IP44 okrągły 115mm 6W 390lm 4000K Chrom matowy
Panele LED ze stopniem ochrony IP44 są specjalnie chronione przed wnikaniem bryzgów wody do oprawy i dlatego nadają się idealnie stosowania w wilgotnych pomieszczeniach. W wewnętrznych łazienkach zastępują idealnie brakujące okno – łazienka jest rozświetlona równomiernie, jasno i nieoślepiająco. Dzięki niewielkiej głębokości montażu panele wpuszcz. można montować w prawie każdym suficie podwieszanym. Ponadto, dzięki efektywnej technice LED, kryją w sobie duży potencjał energooszczędności, przyczyniając się do oszczędności pieniędzy.
- Pojedyncza lampa wraz z modułem LED
- Technologia LED pozwala zaoszczędzić do 80% energii w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami
- Temperatura barwowa: 4000 K – biel neutralna
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
- W zestawie skrzynka przyłączeniowa z podwójnym zaciskiem szybkiego montażu do połączenia szeregowego
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 115 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 5 mm |
| Średnica wbudowania | 100 mm |
| głębokość montażu | 35 mm |
| głębokość pustej przestrzeni | 20 mm |
| ciężar netto | 171 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Chrom matowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Montaż ścienny |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | E |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 390 lm |
| Kątem wiązki światła | 110 ° |
| Temperatura barwy | Neutralna biel, 4000 K |
| strumień światła modułu LED | 671 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 6 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 51 W |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| stropień ochrony IP | Montaż ścienny IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona.|6 Urządzenie zasilające nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 6 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| Znak MM | Znak MM |
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |















