Nr artykułu:
94727
Podłogowe światło wpuszczane LED
Profil_Floor Przyjazny dla owadów
IP67 okrągły 50mm 2200K 2,2W 15lm 230V Alu Tworzywo sztuczne/metal
IP67 okrągły 50mm 2200K 2,2W 15lm 230V Alu Tworzywo sztuczne/metal
130,95 zł*
z VAT.
- ochrona przed owadami dzięki świadomemu wykorzystaniu temperatury barwowej
- Złota barwa światła zapewnia przytulną atmosferę, jak przy blasku świec
- Temperatura barwowa: 2200 K – złote światło
Podłogowe światło wpuszczane LED Profil_Floor Przyjazny dla owadów IP67 okrągły 50mm 2200K 2,2W 15lm 230V Alu Tworzywo sztuczne/metal
Dekoracyjne, okrągłe oprawy wpuszczane podłogowe mogą wytrzymać obciążenie do 500 kilogramów, dzięki czemu idealnie nadają się do obszarów zewnętrznych, po których można chodzić. Przyczynia się do lepszej orientacji w ciemności i zapewnia więcej bezpieczeństwa. Oprawa oświetleniowa Solaremituje ciepłe, złote światło (2200 K) o niskiej zawartości składowej niebieskiej. Według badań, ciepłe, długofalowe światło przyciąga mniej nocnych owadów niż chłodne, białe światło. Ciepłe, złote światło tworzy przyjemną atmosferę wokół domu.
- ochrona przed owadami dzięki świadomemu wykorzystaniu temperatury barwowej
- Złota barwa światła zapewnia przytulną atmosferę, jak przy blasku świec
- Temperatura barwowa: 2200 K – złote światło
- Ochrona IP: IP67 – ochrona przed chwilowym zanurzeniem
- Nadaje się do stosowania na zewnątrz
- Do tworzenia przytulnego i przyjaznego dla owadów wieczornego oświetlenia
- Światło w kolorze złotym – mniejsza atrakcyjność dla owadów i przyjemna atmosfera świetlna wokół domu
- Żarówka LED (na stałe zamontowana) w zestawie
- Obciążalność do 500 kg
- Wydajna technologia LED
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 50 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 82 mm |
| Średnica wbudowania | 45 mm |
| głębokość montażu | 85 mm |
| głębokość pustej przestrzeni | 70 mm |
| ciężar netto | 137 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Alu |
| Materiał | metal, Tworzywo sztuczne |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | G |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 15 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Złote światło, 2200 K |
| strumień światła modułu LED | 150 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 2,2 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| stropień ochrony IP | IP67 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Aks. obciążalność | 500 kg |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie może być wymienione, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 2,2 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |



























