Plug & ShinePodłogowe światło wpuszczane LED
Profil_Floor Pojedyncze światło Przyjazny dla owadów
IP67 2200K 4,5W Antracyt
IP67 2200K 4,5W Antracyt
- Lampa podłogowa do oświetlenia powierzchniowego
- Temperatura barwowa: 2200 K – złote światło
- Możliwość łączenia ze wszystkimi oprawami oświetleniowymi i akcesoriami z serii Plug & Shine
Plug & Shine Podłogowe światło wpuszczane LED Profil_Floor Pojedyncze światło Przyjazny dla owadów IP67 2200K 4,5W Antracyt
- Lampa podłogowa do oświetlenia powierzchniowego
- Temperatura barwowa: 2200 K – złote światło
- Możliwość łączenia ze wszystkimi oprawami oświetleniowymi i akcesoriami z serii Plug & Shine
- Ochrona IP: IP67 – ochrona przed chwilowym zanurzeniem
- Światło w kolorze złotym – mniejsza atrakcyjność dla owadów i przyjemna atmosfera świetlna wokół domu
- Złota barwa światła zapewnia przytulną atmosferę, jak przy blasku świec
- Do tworzenia przytulnego i przyjaznego dla owadów wieczornego oświetlenia
- Obciążalność do 500 kg
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 92 mm |
| Średnica | 98 mm |
| Średnica wbudowania | 96 mm |
| głębokość montażu | 92 mm |
| głębokość pustej przestrzeni | 77 mm |
| ciężar netto | 351 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | cylindryczny |
| Kolor | Antracyt |
| Materiał | metal, Tworzywo sztuczne |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (LED Module) | G |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Złote światło, 2200 K |
| Znamionowy strumień światła | 180 lm |
| strumień światła modułu LED | 360 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 25 W |
| stropień ochrony IP | IP67 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności III |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 4,5 W |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Aks. obciążalność | 500 kg |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie może być wymienione, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 4,5 W |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 24 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |










































