Nr artykułu:
28330
Standardowy 12V
LED odbłyśnik Maxiflood GU5,3
200lm 3W 2700K Miękki opal
200lm 3W 2700K Miękki opal
113,95 zł*
z VAT.
- Ozdobne światło dookólne
Standardowy 12V LED odbłyśnik Maxiflood GU5,3 200lm 3W 2700K Miękki opal
Lampa reflektorowa max.iflood emituje światło nie tylko do przodu. Świeci równomiernie we wszystkich kierunkach, dlatego doskonale nadaje się do zastosowania w reflektorach i spotach z kolorowymi lub przezroczystymi oprawami szklanymi.
- Ozdobne światło dookólne

| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 50 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 45 mm |
| ciężar netto | 33 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Reflektor |
| Kolor | Miękki opal |
| Materiał | Szkło |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) | G |
| Zużycie energii | 4 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| zachowanie strumienia świetlnego po 6000 h | 85 % |
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 93 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 15000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 200 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 3 W |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 21 W |
| Cokół/oprawka | GU5,3 |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| napięcie | 12 V |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 4 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |


















