Nr artykułu:
29130
Eco-LineŻarnik 230V
Kropla LED Zestaw 1 100mm
525lm 2,5W 3000K Przezroczysty
525lm 2,5W 3000K Przezroczysty
54,95 zł*
z VAT.
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Wykonane z wysokiej jakości szkła
- Wszechstronne możliwości zastosowania
Eco-Line Żarnik 230V Kropla LED E14 Zestaw 1 100mm 525lm 2,5W 3000K Przezroczysty
Te źródła światła LED o klasie efektywności A wykorzystują innowacyjną technologię, aby zapewnić wydajne i stylowe oświetlenie. Dzięki niskiemu o 60% zużyciu energii i znacznie dłuższej żywotności w porównaniu do Stanstandardowych lamp LED, koszty energii można znacznie obniżyć. Przezroczysty żarnik o barwie 3000K, mocy 2,5W i 525lm tworzy przyjemne, jednolite światło bez zielonej poświaty. Lampa pasuje do każdego standardowego gniazda E14. Dzięki kompaktowej konstrukcji, lampy typu drop są idealne do stosowania w małych oprawach oświetleniowych. Lampy Oświetlenie Paulmann LED z przyjaznym dla oczu uszczelnieniem zapewniają komfortowe światło, które nie męczy oczu. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czytanie czy relaks, lampy te przyczyniają się do optymalnego komfortu widzenia.
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Wykonane z wysokiej jakości szkła
- Wszechstronne możliwości zastosowania
- Do wszystkich małych opraw oświetleniowych z E14
- Wydajna technologia LED

| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 45 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 100 mm |
| ciężar netto | 30 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Kropla |
| Kolor | Przezroczysty |
| Materiał | Szkło |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) | A |
| Zużycie energii | 3 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 98 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 50000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 525 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 2,5 W |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 43 W |
| Cokół/oprawka | E14 |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 6 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |





















