Nr artykułu:
93788
Podłogowe światło wpuszczane LED
Podłogowe światło wpuszczane LED IP67 okrągły 110mm 2700K 1,2W 20lm 230V Stal szlachetna metal
IP67 okrągły 110mm 2700K 1,2W 20lm 230V Stal szlachetna metal
IP67 okrągły 110mm 2700K 1,2W 20lm 230V Stal szlachetna metal
258,95 zł*
z VAT.
- Zestaw zawierający 1 lampę z diodą LED, 1x1,2 W
- Materiał: metal / stal szlachetna
- Kolor: czarny / stal nierdzewna
Podłogowe światło wpuszczane LED IP67 okrągły 110mm 2700K 1,2W 20lm 230V Stal szlachetna metal
Obciążalny pod każdym względem: oprawa wpuszczana ze stali szlachetnej jest IP67 chroniony, nierdzewna i nadaje się do montażu w uczęszczanych strefach na zewnątrz budynków – odporność Special Line Floor na obciążenia dynamiczne wynosi do 500 kg.
- Zestaw zawierający 1 lampę z diodą LED, 1x1,2 W
- Materiał: metal / stal szlachetna
- Kolor: czarny / stal nierdzewna
- Energooszczędna technologia LED (oszczędność energii do 80% w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami)
- Stopień ochrony: IP67 – odpowiedni do pomieszczeń wilgotnych i na zewnątrz
- Średnica: 110 mm
- Napięcie robocze: 230 V
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
- Dołączony dyfuzor służy do rozpraszania światła i zapobiega uciążliwemu oślepianiu
- Dzięki dwóm wejściom kablowym przewód zasilający można przepuścić
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 110 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 132 mm |
| Średnica wbudowania | 103 mm |
| głębokość montażu | 132 mm |
| głębokość pustej przestrzeni | 117 mm |
| ciężar netto | 516 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Stal szlachetna |
| Materiał | metal |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Montaż podłogowy |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | G |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 20000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 20 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Kątem wiązki światła | 120 ° |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| strumień światła modułu LED | 30 lm |
| natężenie światła | 17 cd |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 1,2 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| stropień ochrony IP | IP67 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności I |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Aks. obciążalność | 500 kg |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona.|6 Urządzenie zasilające nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 2,1 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| Wysokość transformatora | 32 mm |
| Szerokość transformatora | 27 mm |
| Głębokość transformatora | 54 mm |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| Znak MM | Znak MM |
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |
























