Nr artykułu:
94715
Oświetlenie LED bollard
Capea przyjazny dla owadów
IP44 500mm 2200K 6W 450lm 230V 98° Antracyt Aluminium
IP44 500mm 2200K 6W 450lm 230V 98° Antracyt Aluminium
329,95 zł*
z VAT.
- Temperatura barwowa: 2200 K – złote światło
- Światło w kolorze złotym – mniejsza atrakcyjność dla owadów i przyjemna atmosfera świetlna wokół domu
- Kąt rozsyłu światła 360° dla równomiernego oświetlenia powierzchni
Oświetlenie LED bollard Capea przyjazny dla owadów IP44 500mm 2200K 6W 450lm 230V 98° Antracyt Aluminium
Oprawy słupkowe Capea o mocy 6W tworzą atrakcyjne efekty świetlne i zwiększają bezpieczeństwo, oświetlając tereny zewnętrzne. Równomiernie i bezpiecznie oświetla podjazdy i ścieżki. Oprawy solarne emitują ciepłe, złote światło (2200 K) z niską zawartością składowej niebieskiej. Według badań, ciepłe, długofalowe światło generalnie przyciąga mniej nocnych owadów niż chłodne, białe światło. Ciepłe, złote światło tworzy przyjemną atmosferę wokół domu.
- Temperatura barwowa: 2200 K – złote światło
- Światło w kolorze złotym – mniejsza atrakcyjność dla owadów i przyjemna atmosfera świetlna wokół domu
- Kąt rozsyłu światła 360° dla równomiernego oświetlenia powierzchni
- Lampa słupkowa do optymalnego oświetlenia ścieżek
- Nadaje się do stosowania na zewnątrz
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
- Do tworzenia przytulnego i przyjaznego dla owadów wieczornego oświetlenia
- Żarówka LED w zestawie
- Idealny do oświetlenia przedpokoju
- Złota barwa światła zapewnia przytulną atmosferę, jak przy blasku świec
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 500 x B: 130 x T: 172 mm |
| ciężar netto | 993 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kolor | Antracyt |
| Materiał | Aluminium |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | F |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 450 lm |
| Kątem wiązki światła | 98 ° |
| Temperatura barwy | Złote światło, 2200 K |
| strumień światła modułu LED | 580 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 6 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 45 W |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| stropień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności I |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona.|6 Urządzenie zasilające nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 8 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 8 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |



























