Nr artykułu:
93992
Podłogowe światło wpuszczane LED
Podłogowe światło wpuszczane LED IP67 okrągły 108mm 3000K 3,5W 230lm 230V Stal szlachetna metal
IP67 okrągły 108mm 3000K 3,5W 230lm 230V Stal szlachetna metal
IP67 okrągły 108mm 3000K 3,5W 230lm 230V Stal szlachetna metal
246,95 zł*
z VAT.
- Ochrona IP: IP67 – ochrona przed chwilowym zanurzeniem
- W zestawie wymienna żarówka LED
- Do bezpośredniego podłączenia do napięcia 230 V
Podłogowe światło wpuszczane LED IP67 okrągły 108mm 3000K 3,5W 230lm 230V Stal szlachetna metal
Ten okrągły reflektor dogruntowy można obciążać maks. 500 kg, dlatego nadaje się idealnie do uczęszczanych miejsc na zewnątrz budynków. Nierdzewny, wodo- i pyłoszczelny emituje ciepłobiałe światło w każdej sytuacji pogodowej. Dostarczone w komplecie źródło światła można w razie potrzeby wymienić. Pamiętaj: Oprawa jest zaprojektowana do kabla H05RN-F3x0,75 układanego w ziemi.
- Ochrona IP: IP67 – ochrona przed chwilowym zanurzeniem
- W zestawie wymienna żarówka LED
- Do bezpośredniego podłączenia do napięcia 230 V
- Obciążalność do 500 kg
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 108 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 124 mm |
| Średnica wbudowania | 105 mm |
| głębokość montażu | 115 mm |
| głębokość pustej przestrzeni | 100 mm |
| ciężar netto | 532 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Stal szlachetna |
| Materiał | metal |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Montaż podłogowy |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | G |
| Zużycie energii | 4 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 15000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 230 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Kątem wiązki światła | 38 ° |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 3,5 W |
| Właściwości źródła światła | W zestawie wymienna żarówka |
| Cokół/oprawka | GU10 |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| maks. moc | max. 10 W |
| stropień ochrony IP | IP67 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności I |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Aks. obciążalność | 500 kg |
| Wymienny | 1 Źródło światła może być wymienione przez użytkownika końcowego bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |




























