SolarOświetlenie LED bollard
Soley Lampa Czujnik ruchu
IP44 3000K 42lm Antracyt
IP44 3000K 42lm Antracyt
- Czas ładowania przy nasłonecznieniu 6–8 godzin, czas świecenia 8–10 godzin.
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
Solar Oświetlenie LED bollard Soley Lampa Czujnik ruchu IP44 3000K 42lm Antracyt
- Czas ładowania przy nasłonecznieniu 6–8 godzin, czas świecenia 8–10 godzin.
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 848 x B: 100 x T: 128 mm |
| ciężar netto | 1538 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kolor | Antracyt |
| Materiał | metal, Tworzywo sztuczne |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Cechy | |
|---|---|
| Czujniki | Czujnik ruchu z kontrolą zmierzchu (IR) |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| Znamionowy strumień światła | 42 lm |
| strumień światła modułu LED | 150 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 16 W |
| Żywotność baterii | 15 h |
| stropień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności III |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 1,22 W |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| Pobierana moc | 1,22 W |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 3,7 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 1,3 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |




























