Nr artykułu:
29123
Eco-LineŻarnik 230V
LED Globe G95 E27
840lm 4W 3000K Przezroczysty
840lm 4W 3000K Przezroczysty
69,95 zł*
z VAT.
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Wykonane z wysokiej jakości szkła
- Wszechstronne możliwości zastosowania
Eco-Line Żarnik 230V LED Globe G95 E27 840lm 4W 3000K Przezroczysty
Te źródła światła LED o klasie efektywności A wykorzystują innowacyjną technologię, aby zapewnić wydajne i stylowe oświetlenie. Dzięki niższemu o 60% zużyciu energii i znacznie dłuższej żywotności w porównaniu ze standardowymi lampami LED, można znacznie obniżyć koszty energii. Żarnik pasuje do każdego standardowego gniazda E27 i tworzy przyjemnie ciepłe, białe światło o temperaturze 3000K, mocy 4W i 840lm. Żarówki Globe to doskonały wybór do lamp wisiorek i innych Deck, a ich przyjemne światło tworzy przyjemną atmosferę we własnych czterech ścianach. Lampy pasują do każdego standardowego gniazda E27. Lampy Oświetlenie Paulmann LED z pieczęcią przyjazne dla oczu zapewniają komfortowe światło, które nie męczy oczu. Niezależnie od tego, czy pracujesz, czytasz, czy odpoczywasz, lampy przyczyniają się do optymalnego komfortu wizualnego.
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Wykonane z wysokiej jakości szkła
- Wszechstronne możliwości zastosowania
- Klasyczne piękno
- Wydajna technologia LED

| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 95 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 138 mm |
| ciężar netto | 62 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Kula |
| Kolor | Przezroczysty |
| Materiał | Szkło |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) | A |
| Zużycie energii | 4 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 98 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 50000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 840 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 4 W |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 62 W |
| Cokół/oprawka | E27 |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 8 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |





















