Nr artykułu:
92471
Moduł LED do wbudowania
Nova Plus Reflektor LED
okrągły 50mm Coin 6,3W 430lm 230V ściemnialny 2700K Satynowy
okrągły 50mm Coin 6,3W 430lm 230V ściemnialny 2700K Satynowy
115,95 zł*
z VAT.
- Moduł LED z skrzynką przyłączeniową, w tym podwójnym zaciskiem szybkiego montażu do połączenia szeregowego
- Do bezpośredniego podłączenia do napięcia 230 V
- Możliwość ściemniania
Moduł LED do wbudowania Nova Plus Coin Reflektor LED okrągły 50mm Coin 6,3W 430lm 230V ściemnialny 2700K Satynowy
Innowacyjne moduły Nova Plus Reflector Coin, dające ciepłobiałe światło, można stosować także w połączeniu z dostępnymi już instalacjami oświetleniowymi. Jeśli zamontowane są już reflektory wpuszczane o średnicy 51 mm, to przejście na oszczędne moduły LED jest bardzo proste. Usunąć stare źródło światła, podłączyć bez narzędzi Slim Coin do szybkozłączek, włożyć – i gotowe!
- Moduł LED z skrzynką przyłączeniową, w tym podwójnym zaciskiem szybkiego montażu do połączenia szeregowego
- Do bezpośredniego podłączenia do napięcia 230 V
- Możliwość ściemniania
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel

| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 50 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 30 mm |
| Średnica wbudowania | 68 mm |
| ciężar netto | 122 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Typ konstrukcyjny żarówka | Coin |
| Kolor | Satynowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) | G |
| Zużycie energii | 7 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| zachowanie strumienia świetlnego po 6000 h | 80 % |
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 96 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 430 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Kątem wiązki światła | 38 ° |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 6,3 W |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 37 W |
| Cokół/oprawka | Coin |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | ze ściemniaczem R+C do transformatorów elektr.+lamp 230 V |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| Pobierana moc | 7 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |















