140,95 zł*
z VAT.
- Romantyczna magia światła: lampa stołowa z najdelikatniejszego szkła w delikatnych kolorach
- Ozdobny szlif: ładne wzory w szkle zapewniają elegancki wygląd
- Światło tam, gdzie lubisz: bezprzewodowe dzięki zasilaniu bateryjnemu
Pauleen Lampa stołowa Sparkling Glamour E27 2700K 30lm 0,8W Brązowy/Mosiądz
Lampa stołowa Sparkling Glamour z pięknego szkła w ciepłym, brązowym kolorze, tworzy fascynujące akcenty świetlne w salonie lub sypialni. Stylowa struktura szkła oraz mosiężna podstawa sprawiają, że ta lampa stołowa stanowi wyjątkowy element dekoracyjny. Przenośna lampa stołowa ze szkła zachwyca szlachetnym połyskiem! Wyjątkowo stylowo wygląda na stole w jadalni podczas wieczornej kolacji, lecz także na regałach lub komodach świetnie się prezentuje i zapewnia przytulną atmosferę. Dzięki zasilaniu na baterię, tę przenośną lampę stołową można dowolnie przestawiać – niezależnie od tego, czy w pobliżu znajduje się gniazdko. Sześciogodzinny programator czasowy automatycznie wyłącza lampę. Nasza rada: na większych stołach, takich jak na przykład stół w jadalni, najlepiej wygląda kilka takich lamp, ustawionych obok siebie. Zwróć uwagę, że baterie nie wchodzą w zakres dostawy (3x AA). Oferowane przez Pauleen piękne i modne koncepcje oświetlenia dekoracyjnego pozwalają stworzyć przytulną atmosferę we własnym domu.
- Romantyczna magia światła: lampa stołowa z najdelikatniejszego szkła w delikatnych kolorach
- Ozdobny szlif: ładne wzory w szkle zapewniają elegancki wygląd
- Światło tam, gdzie lubisz: bezprzewodowe dzięki zasilaniu bateryjnemu
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 155 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 210 mm |
| ciężar netto | 1059 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Brązowy, Mosiądz |
| Materiał | metal, Szkło |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 30 lm |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| strumień światła modułu LED | 80 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 0,8 W |
| Właściwości źródła światła | W zestawie wymienna żarówka |
| Moc zaoszczędzona | 9 W |
| Cokół/oprawka | E27 |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności III |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| napięcie | 4,5 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |



















