Nr artykułu:
94262
SolarOświetlenie LED bollard
Ilias Lampa
IP44 3000K 57lm Antracyt
IP44 3000K 57lm Antracyt
532,95 zł*
z VAT.
- Automatyczne włączanie dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu
- Czas ładowania przy nasłonecznieniu 6–8 godzin, czas świecenia 8–10 godzin.
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
Solar Oświetlenie LED bollard Ilias Lampa Czujnik ruchu IP44 3000K 57lm Antracyt
Oprawa solarna Ilias antracytowa oświetla Twoje drogi. Dzięki praktycznej technologii solarnej do montażu nie jest wymagane przyłącze prądu. W ciągu dnia akumulator jest ładowany przez światło słoneczne, a po zapadnięciu zmroku zapala się mała lampka orientacyjna, przełączająca się na światło funkcjonalne, gdy tylko ktoś się zbliży.
- Automatyczne włączanie dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu
- Czas ładowania przy nasłonecznieniu 6–8 godzin, czas świecenia 8–10 godzin.
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 720 x B: 73 x T: 179 mm |
| ciężar netto | 781 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor | Antracyt |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Cechy | |
|---|---|
| Czujniki | Czujnik ruchu z kontrolą zmierzchu (HF) |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 57 lm |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| strumień światła modułu LED | 115 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 1,2 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 13 W |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Żywotność baterii | 15 h |
| stropień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności III |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| napięcie | 3,7 V |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |





















