Nr artykułu:
28520
Żarnik 230V
Żarnik 230V E27 60mm White Switch 8,5W 806lm 230V Opal
E27 60mm White Switch 8,5W 806lm 230V Opal
E27 60mm White Switch 8,5W 806lm 230V Opal
49,95 zł*
26,49 zł*
z VAT.
- Lampa ogólnego zastosowania do oświetlenia dookoła
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel do 6500 K – biel dzienna
Żarnik 230V E27 60mm White Switch 8,5W 806lm 230V Opal
Żarówka na każdą okazję: klasyczna żarówka Switch zapewnia ciepłe, neutralne i dzienne białe światło. Za pomocą przełącznika krokowego można ustawić żądany odcień bieli, naciskając kilkakrotnie przełącznik ścienny, od przytulnego, przez pobudzający, aż po sprzyjający koncentracji.
- Lampa ogólnego zastosowania do oświetlenia dookoła
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel do 6500 K – biel dzienna

| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 60 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 120 mm |
| ciężar netto | 64 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Kształt standardowy |
| Kolor | Opal |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) | F |
| Zużycie energii | 9 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| zachowanie strumienia świetlnego po 6000 h | 80 % |
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 96 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 25000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 806 lm |
| Zmiana barwy | White Switch |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy do | 6500 K |
| Temperatura barwy | Ciepła biel do Biały dzień, 2700 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 8,5 W |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Cokół/oprawka | E27 |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |
























