Nr artykułu:
93074
Moduł LED do wbudowaniaSmart Home Zigbee 3.0
LED Strip TuneWhite Zestaw 1
okrągły 50mm Coin 6W 470lm 230V ściemnialny Tunable White Satynowy
okrągły 50mm Coin 6W 470lm 230V ściemnialny Tunable White Satynowy
219,95 zł*
z VAT.
- Sterowanie za pomocą pilota Smart Home Zigbee
- Możliwość użycia z bramkami Smart Home wyposażonymi w interfejs Zigbee
- Możliwość włączania i wyłączania za pomocą przełącznika światła
Moduł LED do wbudowania Smart Home Zigbee 3.0 LED Strip TuneWhite Coin Zestaw 1 okrągły 50mm Coin 6W 470lm 230V ściemnialny Tunable White Satynowy
Innowacyjne, inteligentne monety można również stosować w połączeniu z istniejącymi instalacjami oświetleniowymi. Jeśli zainstalowano już reflektory wpuszczane o średnicy 51 mm, przejście na energooszczędne moduły LED jest bardzo proste. Wystarczy wyjąć stare źródło światła, podłączyć Slim Coin za pomocą szybkich zacisków bez użycia narzędzi, włożyć i gotowe! Dzięki funkcji Regulowana biel można dostosować barwę światła do potrzeb: od białego światła dziennego do pracy po ciepłą biel do relaksu. Oprawa jest kompatybilna z Zigbee 3.0. Zigbee 3.0 to protokół transmisji radiowej, który łączy w sieć urządzenia różnych producentów. Umożliwia to centralne sterowanie oświetleniem, w które można zintegrować na przykład rolety, ogrzewanie i systemy alarmowe.
- Sterowanie za pomocą pilota Smart Home Zigbee
- Możliwość użycia z bramkami Smart Home wyposażonymi w interfejs Zigbee
- Możliwość włączania i wyłączania za pomocą przełącznika światła
- Bardzo płaska – montaż możliwy nawet przy niewielkiej głębokości wnęki wynoszącej zaledwie 30 mm
- Do bezpośredniego podłączenia do napięcia 230 V
- Płynna regulacja jasności
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel do 6500 K – biel dzienna
- Wydajna technologia LED

| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 50 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 35 mm |
| Średnica wbudowania | 68 mm |
| ciężar netto | 105 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Typ konstrukcyjny żarówka | Coin |
| Kolor | Satynowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) | G |
| Zużycie energii | 7 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| zachowanie strumienia świetlnego po 6000 h | 80 % |
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 96 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 470 lm |
| Zmiana barwy | Tunable White |
| Wskaźnik oddawania barw | > 85 Ra |
| Kątem wiązki światła | 100 ° |
| Temperatura barwy do | 6500 K |
| Temperatura barwy | Ciepła biel do Biały dzień, 2700 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Sterowanie ściemnianiem | ze Smart Home |
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 6 W |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 39 W |
| System radiowy | Zigbee |
| Cokół/oprawka | Coin |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| Pobierana moc | 7 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |
| Smart Home | |
|---|---|
| Typ protokołu | Zigbee 3.0 |
| Certyfikacja Zigbee | Certyfikat Zigbee |
| Częstotliwość radiowa | 2,4 GHz |
| Zasięg radiowy (Wolne pole) | 20 m |
| Kompatybilne systemy inteligentnego domu | Inteligentny głośnik Amazon Echo z interfejsem Zigbee 3.0|Philips Hue Bridge 2 i Pro (z wyjątkiem Hue Entertainment) |






























