Nr artykułu:
28536
Standard 230V
LED odbłyśnik Maxiflood gu10
250lm 3,5W 2700K ściemnialny Miękki opal
250lm 3,5W 2700K ściemnialny Miękki opal
64,95 zł*
z VAT.
- Ozdobne światło dookólne
- Możliwość ściemniania
Standard 230V LED odbłyśnik Maxiflood gu10 250lm 3,5W 2700K ściemnialny Miękki opal
Lampa reflektorowa max.iflood emituje światło nie tylko do przodu. Świeci równomiernie we wszystkich kierunkach, dlatego doskonale nadaje się do zastosowania w reflektorach i spotach z kolorowymi lub przezroczystymi oprawami szklanymi.
- Ozdobne światło dookólne
- Możliwość ściemniania

| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 51 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 52 mm |
| ciężar netto | 46 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Reflektor |
| Kolor | Miękki opal |
| Materiał | Szkło |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) | G |
| Zużycie energii | 4 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 93 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 15000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 250 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 3,5 W |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Cokół/oprawka | GU10 |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | ze ściemniaczem R+C do transformatorów elektr.+lamp 230 V |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |












