Nr artykułu:
92976
Moduł LED do wbudowaniaEasy Dim
Nova Mini Plus
okrągły 35mm Coin 4,2W 300lm 230V ściemnialny 2700K Przezroczysty
okrągły 35mm Coin 4,2W 300lm 230V ściemnialny 2700K Przezroczysty
101,95 zł*
z VAT.
- Moduł LED z skrzynką przyłączeniową, w tym podwójnym zaciskiem szybkiego montażu do połączenia szeregowego
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
- EasyDim – płynna regulacja jasności za pomocą istniejącego przełącznika ściennego
Moduł LED do wbudowania Easy Dim Nova Mini Plus Coin okrągły 35mm Coin 4,2W 300lm 230V ściemnialny 2700K Przezroczysty
Coin Nova mini EasyDim doskonale nadaje się do wymiany istniejących instalacji 35 mm. Jedyna w swoim rodzaju żarówka LED jest wymienna, płaska i oferuje nieograniczone możliwości łączenia. Dzięki zintegrowanej funkcji EasyDim możliwe jest płynne ściemnianie za pomocą standardowego włącznika światła.
- Moduł LED z skrzynką przyłączeniową, w tym podwójnym zaciskiem szybkiego montażu do połączenia szeregowego
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
- EasyDim – płynna regulacja jasności za pomocą istniejącego przełącznika ściennego
- Do bezpośredniego podłączenia do napięcia 230 V

| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 35 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 30 mm |
| Średnica wbudowania | 55 mm |
| ciężar netto | 104 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Typ konstrukcyjny żarówka | Coin |
| Kolor | Przezroczysty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) | G |
| Zużycie energii | 5 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| zachowanie strumienia świetlnego po 6000 h | 80 % |
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 96 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 300 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Kątem wiązki światła | 38 ° |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| natężenie światła | 600 cd |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Sterowanie ściemnianiem | EasyDim |
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 4,2 W |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 28 W |
| Cokół/oprawka | Coin |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| Pobierana moc | 4,2 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |
























