Nr artykułu:
5284
Eco-LineZestaw
Żarówka LED Żarnik 230V LED Birne E27
5x525lm 5x2,5W 3000K Przezroczysty
5x525lm 5x2,5W 3000K Przezroczysty
167,95 zł*
z VAT.
Ten zestaw jest obniżony o 56,80 zł w porównaniu do pojedynczych elementów
- Oferta zestawu z atrakcyjną zniżką
- Zestaw składający się z 5 wydajnych lamp
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
Eco-Line Zestaw Żarówka LED Żarnik 230V LED Birne E27 5x525lm 5x2,5W 3000K Przezroczysty
Te źródła światła LED o klasie efektywności B wykorzystują innowacyjną technologię, aby zapewnić wydajne i stylowe oświetlenie. Dzięki niskiemu o 60% zużyciu energii i znacznie dłuższej żywotności w porównaniu do Stanstandardowych lamp LED, koszty energii można znacznie obniżyć. Żarnik LED z matowym żarnikiem pasuje do każdego standardowego gniazda E27 i tworzy przyjemne, ciepłe, białe światło o barwie 3000K i mocy 4,3W. Nawet duże klosze są równomiernie oświetlone. Lampy Paulmann LED z przyjaznym dla oczu uszczelnieniem zapewniają komfortowe światło, które nie męczy oczu. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czytanie czy relaks, lampy te przyczyniają się do optymalnego komfortu wizualnego.
- Oferta zestawu z atrakcyjną zniżką
- Zestaw składający się z 5 wydajnych lamp
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Przyjemne dla oczu i komfortowe światło
- Klasyczne piękno
- Do wszystkich małych opraw oświetleniowych z E27
- Wszechstronne możliwości zastosowania
- Wydajna technologia LED

| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 60 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 105 mm |
| ciężar netto | 280 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Typ konstrukcyjny żarówka | Kształt standardowy |
| Kolor | Przezroczysty |
| Materiał | Szkło |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) | A |
| Zużycie energii | 3 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Zawartość strumienia świetlnego na koniec żywotności znamionowej | 96 % |
| Liczba cykli włącz/wyłącz poprzedzająca przedwczesny koniec eksploatacji >= | 50000 |
| Trwałość | 50000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 525 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 2,5 W |
| Właściwości źródła światła | Źródło światła |
| Moc zaoszczędzona | 43 W |
| Cokół/oprawka | E27 |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| liczba elementów wyposażenia | 5x |
| Wymienny | 7 nicht betroffen. |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 6 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |



















