Kinkiet zewnętrzny LED
Anela
Czujnik ruchu z kontrolą zmierzchu (IR) przyjazny dla owadów IP44 245x309mm 2200K 12W 700lm 230V Antracyt Aluminium
Czujnik ruchu z kontrolą zmierzchu (IR) przyjazny dla owadów IP44 245x309mm 2200K 12W 700lm 230V Antracyt Aluminium
- QuickPlug: oszczędność czasu podczas instalacji dzięki większej przestrzeni montażowej i prostemu systemowi wtykowemu
- Temperatura barwowa: 2200 K – złote światło
- Do bezpośredniego podłączenia do napięcia 230 V
Kinkiet zewnętrzny LED Anela Czujnik ruchu z kontrolą zmierzchu (IR) przyjazny dla owadów IP44 245x309mm 2200K 12W 700lm 230V Antracyt Aluminium
- QuickPlug: oszczędność czasu podczas instalacji dzięki większej przestrzeni montażowej i prostemu systemowi wtykowemu
- Temperatura barwowa: 2200 K – złote światło
- Do bezpośredniego podłączenia do napięcia 230 V
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
- Żarówka LED (na stałe zamontowana) w zestawie
- Dekoracyjne efekty świetlne podkreślają ścianę
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 71 x B: 245 x T: 309 mm |
| ciężar netto | 978 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kolor | Antracyt |
| Materiał | Aluminium |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Złącza | |
|---|---|
| Quick Plug | QuickPlug |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | F |
| Cechy | |
|---|---|
| Czujniki | Czujnik ruchu z kontrolą zmierzchu (IR) |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 700 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Złote światło, 2200 K |
| strumień światła modułu LED | 1250 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 12 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 110 W |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| stropień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności I |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona.|6 Urządzenie zasilające nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 15 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 15 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |



























