Nr artykułu:
94188
Kinkiet zewnętrzny LED
Kinkiet zewnętrzny LED IP44 180mm 3000K 15W 1050lm 230V Szary Tworzywo sztuczne
IP44 180mm 3000K 15W 1050lm 230V Szary Tworzywo sztuczne
IP44 180mm 3000K 15W 1050lm 230V Szary Tworzywo sztuczne
133,95 zł*
z VAT.
- Satynowana osłona z tworzywa sztucznego zapewniająca delikatne rozpraszanie światła
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
Kinkiet zewnętrzny LED IP44 180mm 3000K 15W 1050lm 230V Szary Tworzywo sztuczne
Solidna oprawa na ścianę zewnętrzną 230 V z tworzywa sztucznego o mocy 15 W na ścianę zewnętrzną rozświetla równomiernie i bezpiecznie wejście do domu.
- Satynowana osłona z tworzywa sztucznego zapewniająca delikatne rozpraszanie światła
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 66 mm |
| Średnica | 180 mm |
| ciężar netto | 318 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (LED Module) | F |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 25000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| Znamionowy strumień światła | 1050 lm |
| strumień światła modułu LED | 1600 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 110 W |
| stropień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 15 W |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie może być wymienione, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 15 W |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |


















