Kinkiet zewnętrzny LED
Platomo Czujnik ruchu z kontrolą zmierzchu (IR) odporny na wodę morską
IP44 okrągły 180mm 3000K 14,5W 1200lm 230V Biały Tworzywo sztuczne
IP44 okrągły 180mm 3000K 14,5W 1200lm 230V Biały Tworzywo sztuczne
- Lampa odporna na wodę morską do stosowania w pobliżu wybrzeża
- Automatyczne włączanie dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu
- Satynowana osłona z tworzywa sztucznego zapewniająca delikatne rozpraszanie światła
Kinkiet zewnętrzny LED Platomo Czujnik ruchu z kontrolą zmierzchu (IR) odporny na wodę morską IP44 okrągły 180mm 3000K 14,5W 1200lm 230V Biały Tworzywo sztuczne
- Lampa odporna na wodę morską do stosowania w pobliżu wybrzeża
- Automatyczne włączanie dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu
- Satynowana osłona z tworzywa sztucznego zapewniająca delikatne rozpraszanie światła
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Dekoracyjne efekty świetlne podkreślają ścianę
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 67 mm |
| Średnica | 180 mm |
| ciężar netto | 468 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (LED Module) | E |
| Cechy | |
|---|---|
| Czujniki | Czujnik ruchu z kontrolą zmierzchu (IR) |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| Znamionowy strumień światła | 1200 lm |
| strumień światła modułu LED | 2000 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 126 W |
| stropień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 14,5 W |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona.|6 Urządzenie zasilające nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 15 W |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |



























