Nr artykułu:
94696
Kinkiet zewnętrzny LED
Platomo Odporny na wodę morską
IP44 okrągły 180mm 3000K 14,5W 1200lm 230V Czarny Tworzywo sztuczne
IP44 okrągły 180mm 3000K 14,5W 1200lm 230V Czarny Tworzywo sztuczne
258,95 zł*
z VAT.
- Lampa odporna na wodę morską do stosowania w pobliżu wybrzeża
- Satynowana osłona z tworzywa sztucznego zapewniająca delikatne rozpraszanie światła
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
Kinkiet zewnętrzny LED Platomo Odporny na wodę morską IP44 okrągły 180mm 3000K 14,5W 1200lm 230V Czarny Tworzywo sztuczne
Oprawa na ścianę zewnętrzną Platomo w kolorze czarnym oświetla ściany zewnętrzne. Solidna oprawa ścienna 230 V o mocy 14,5 W równomiernie i skutecznie oświetla wejście do domu. Powierzchnia oprawy jest wyjątkowo odporna na korozję. W związku z tym w mniejszym stopniu szkodzi jej słone powietrze. Stopień ochrony IP44 zabezpiecza oprawę przed bryzgami wody.
- Lampa odporna na wodę morską do stosowania w pobliżu wybrzeża
- Satynowana osłona z tworzywa sztucznego zapewniająca delikatne rozpraszanie światła
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Dekoracyjne efekty świetlne podkreślają ścianę
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 180 mm |
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 63 mm |
| ciężar netto | 453 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | E |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 1200 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| strumień światła modułu LED | 2000 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 14,5 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 126 W |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| stropień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona.|6 Urządzenie zasilające nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 15 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |





















