Nr artykułu:
94739
Kinkiet zewnętrzny LED
Puka odporny na wodę morską
IP44 okrągły 110x315mm 3000K 8,5W 460lm 230V Antracyt Aluminium
IP44 okrągły 110x315mm 3000K 8,5W 460lm 230V Antracyt Aluminium
310,95 zł*
z VAT.
- Lampa odporna na wodę morską do stosowania w pobliżu wybrzeża
- Automatyczne włączanie dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu
- Czujnik zmierzchu automatycznie włącza światło po zapadnięciu zmroku
Kinkiet zewnętrzny LED Puka odporny na wodę morską IP44 okrągły 110x315mm 3000K 8,5W 460lm 230V Antracyt Aluminium
W pobliżu wybrzeża oprawy zewnętrzne są narażone na bardziej surowe warunki klimatyczne niż oprawy zewnętrzne w głębi lądu. Znajdująca się w powietrzu sól łatwiej niszczy metale i tworzywa sztuczne. Oprawę na ścianę zewnętrzną Puka stosuje się głównie na zewnętrznych ścianach budynków zlokalizowanych w pobliżu wybrzeża. Antracytowa powierzchnia oprawy jest wyjątkowo odporna na korozję, dlatego w mniejszym stopniu szkodzi jej słone powietrze. Rozproszone, ciepłobiałe światło zapewnia równomierny rozsył światła i nieoślepiające oświetlenie. Stopień ochrony IP44 zabezpiecza oprawę przed bryzgami wody. Dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu światło włącza się automatycznie, gdy tylko ktoś się zbliża. Czujnik zmierzchu włącza oprawę po zapadnięciu zmroku. Czułość czujnika zmierzchowego i czas świecenia można regulować.
- Lampa odporna na wodę morską do stosowania w pobliżu wybrzeża
- Automatyczne włączanie dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu
- Czujnik zmierzchu automatycznie włącza światło po zapadnięciu zmroku
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Ochrona IP: IP44 – ochrona przed rozpryskami wody
- Żarówka LED (na stałe zamontowana) w zestawie
- Do tworzenia atrakcyjnych akcentów świetlnych na ścianach zewnętrznych
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 315 x B: 110 x T: 125 mm |
| ciężar netto | 618 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Antracyt |
| Materiał | Aluminium |
| Nierdzewny | nierdzewny |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | F |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 460 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| strumień światła modułu LED | 800 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 8,5 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 60 W |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| stropień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności I |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie może być wymienione, oprawa musi zostać wymieniona. |
| Pobierana moc | 8,5 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |
























