Lampa sufitowa LED
Costella
White Switch 1000lm 230V 16W Biały
White Switch 1000lm 230V 16W Biały
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel do 6500 K – biel dzienna
Lampa sufitowa LED Costella White Switch 1000lm 230V 16W Biały
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel do 6500 K – biel dzienna
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 70 mm |
| Średnica | 340 mm |
| ciężar netto | 262 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Biały |
| Materiał | metal, Akryl |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Montaż ścienny |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy do | 6500 K |
| Temperatura barwy | Ciepła biel do Biały dzień, 2700 K |
| Znamionowy strumień światła | 1000 lm |
| strumień światła modułu LED | 1500 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Zmiana barwy | White Switch |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 99 W |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności I |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 16 W |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 2 Źródło światła może być wymienione przez elektryka bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Pobierana moc | 18 W |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |



























