Nr artykułu:
94925
LED Lampa stołowa3-Step-Dim
LED Lampa stołowa 3-Step-Dim Melira 2700K 580lm 10W Czarny matowy/Złoty
2700K 580lm 10W Czarny matowy/Złoty
2700K 580lm 10W Czarny matowy/Złoty
541,95 zł*
z VAT.
- Elegancki design pierścienia w modnym kolorze złotym
- Nastrojowy efekt świetlny dzięki połączeniu światła pośredniego i bezpośredniego
- Możliwość łączenia z oprawami oświetleniowymi z serii Melira
LED Lampa stołowa 3-Step-Dim Melira 2700K 580lm 10W Czarny matowy/Złoty
Przyciągające wzrok i luksusowe! Seria opraw Melira zachwyca eleganckim pierścieniowym designem w modnym kolorze szczotkowanego złota i czarnym matowym. Lampy stołowe, podłogowe, wisiorek, ścienne i Deckz tej serii można elastycznie łączyć, tworząc jednolitą koncepcję oświetleniową. Oprawka stołowa Melira nadaje nowoczesnym przestrzeniom mieszkalnym stylowej i wyrazistej elegancji. Gra światła pośredniego emitowanego w górę i bezpośredniego w dół tworzy nastrojowy efekt świetlny. Wbudowane w oprawy oświetleniowe diody LED, emitujące ciepłe, białe światło o temperaturze 2700 K, tworzą przyjemną atmosferę świetlną. Oprawę oświetleniową można wyłączyć i włączyć za pomocą przełącznika sznurkowego, a jasność można ściemniać w 3 stopniach (100%, 60% lub 20%). Oprawa oświetleniowa posiada tekstylny kabel w dopasowanym kolorze. Wtyczkę można dostosować do użytku w UE lub Wielkiej Brytanii za pomocą systemu click.
- Elegancki design pierścienia w modnym kolorze złotym
- Nastrojowy efekt świetlny dzięki połączeniu światła pośredniego i bezpośredniego
- Możliwość łączenia z oprawami oświetleniowymi z serii Melira
- Stylowa i wyrazista elegancja dla nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych
- Jasność regulowana w 3 stopniach
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
- Średnica pierścienia: 300 mm
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 375 mm |
| Średnica | 300 mm |
| ciężar netto | 2160 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Złoty, Czarny matowy |
| Materiał | metal |
| przewód w oplocie tekstylnym | Kabel w opl tekstylnym |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Blat stołu |
| Złącza | |
|---|---|
| Z transformatorem wtyczki | Z transformatorem wtykowym wraz z wtyczką EU/UK |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (LED Module) | F |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Znamionowy strumień światła | 580 lm |
| strumień światła modułu LED | 1160 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 90 Ra |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Sterowanie ściemnianiem | 3-stopniowe ściemnianie ze zintegrowanym przełącznikiem |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 81 W |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 10 W |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 2 Źródło światła może być wymienione przez elektryka bez trwałego uszkodzenia oprawy oświetleniowej.|4 Urządzenie zasilające może być wymienione przez użytkownika końcowego bez trwałego uszkodzenia oprawy oświetleniowej. |
| Pobierana moc | 12,5 W |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 25,5 VA |
| Wysokość transformatora | 75 mm |
| Szerokość transformatora | 40,5 mm |
| Głębokość transformatora | 80 mm |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |






























