LED Lampa stołowaSmart Home Zigbee 3.0
Puric Pane
2700K 300lm 3W Czarny
2700K 300lm 3W Czarny
- Tworzy przytulną atmosferę w salonie, sypialni, przedpokoju i wielu innych pomieszczeniach
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
- Kabel pokryty tkaniną
LED Lampa stołowa Smart Home Zigbee 3.0 Puric Pane 2700K 300lm 3W Czarny
- Tworzy przytulną atmosferę w salonie, sypialni, przedpokoju i wielu innych pomieszczeniach
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
- Kabel pokryty tkaniną
- Produkty Paulmann Zigbee mogą być ogólnie stosowane z każdym centrum sterowania inteligentnym domem, które posiada interfejs Zigbee
- Wydajna technologia LED
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 65 x B: 160 x T: 82 mm |
| ciężar netto | 1253 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Materiał | metal, Tworzywo sztuczne |
| przewód w oplocie tekstylnym | Kabel w opl tekstylnym |
| Złącza | |
|---|---|
| Z transformatorem wtyczki | Z transformatorem wtyczki |
| wtyczka sieciowa | Wtyczka euro (Typ C-CEE 7/16) |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | E |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 300 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Kątem wiązki światła | 48 ° |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| strumień światła modułu LED | 360 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Sterowanie ściemnianiem | ze Smart Home |
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 3 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 35 W |
| System radiowy | Zigbee |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | możliwość obracania i odchylania |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie jest wymienialne, oprawa musi zostać wymieniona.|5 Urządzenie zasilające może być wymienione przez elektryka bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Pobierana moc | 6 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 8 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |
| Smart Home | |
|---|---|
| Typ protokołu | Zigbee 3.0 |
| Certyfikacja Zigbee | Certyfikat Zigbee |
| Częstotliwość radiowa | 2,4 GHz |
| Zasięg radiowy (Wolne pole) | 20 m |
| Kompatybilne systemy inteligentnego domu | Inteligentny głośnik Amazon Echo z interfejsem Zigbee 3.0|Philips Hue Bridge 2 i Pro (z wyjątkiem Hue Entertainment) |










































