Nr artykułu:
5060
MaxLED 1000Zestaw
Kuchnia Comfort Indirekt
3 m powlekana IP44 35 W 880 lm/m 2700 K 60 VA
3 m powlekana IP44 35 W 880 lm/m 2700 K 60 VA
934,95 zł*
z VAT.
Ten zestaw jest obniżony o 0,85 zł w porównaniu do pojedynczych elementów
- Zestaw zawiera 1x 70576, 1x 70619, 1x 70670 i 1x 70676
- Kompletny zestaw zawierający listwę i zasilacz
- Powłoka chroni przed rozpryskami wody i kurzem
MaxLED 1000 Zestaw Kuchnia Comfort Indirekt 3 m powlekana IP44 35 W 880 lm/m 2700 K 60 VA
Zestaw funkcyjny MaxLED 1000 Comf Set Kuchnia Indirect zapewnia odpowiednią atmosferę w pomieszczeniu. Zawiera: zestaw podstawowy MaxLED 1000, złącze MaxLED X-Connector, SmartHome ZB MaxLED Schalt/Dimm Control 2x Function MaxLED Flex-Connector, Function MaxLED 1000 Strip. Taśmy MaxLED są tak wydajne, że można je bez problemu stosować do oświetlenia pomieszczeń. Taśmy w kolorze ciepłej bieli zapewniają przytulne i relaksujące oświetlenie pomieszczeń i użytkowe. Kabel połączeniowy MaxLED służy do przedłużania lub pomijania odległości. Zestaw uniwersalnych złączy MaxLED zawiera wszystko, czego potrzebujesz do łączenia skróconych i nie skróconych taśm MaxLED.
- Zestaw zawiera 1x 70576, 1x 70619, 1x 70670 i 1x 70676
- Kompletny zestaw zawierający listwę i zasilacz
- Powłoka chroni przed rozpryskami wody i kurzem
- W połączeniu z rurką termokurczliwą można stosować również w pomieszczeniach wilgotnych
- W zestawie 5-pinowa wtyczka do łatwego łączenia pasków
- Prosty system wtykowy zapewniający łatwy montaż
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 4 x T: 12,5 mm |
| Długość | 3 m |
| Skracalność | 41,5 mm |
| ciężar netto | 744 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Uniwersalny |
| dlugosc produktu max. | 5,5 m |
| Złącza | |
|---|---|
| Ze złączem wtykowym | Ze złączem wtykowym |
| wtyczka sieciowa | Wtyczka euro (Typ C-CEE 7/16) |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna | F |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Znamionowy strumień światła | 2640 lm |
| strumień światła modułu LED | 3300 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Sterowanie ściemnianiem | z pilotem |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 190 W |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 35 W |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Liczba diod LED na metr | 144 |
| Wymienny | 3 Źródło światła nie może być wymienione, należy wymienić oprawę oświetleniową.|4 Urządzenie zasilające może być wymienione przez użytkownika końcowego bez trwałego uszkodzenia oprawy oświetleniowej. |
| Pobierana moc | 40 W |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230/24 V |
| Rodzaj napięcia | AC / DC |
| Transformator | |
|---|---|
| Moc transformatora | 60 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | tak |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |

























