Nr artykułu:
79831
MaxLED AkcesoriaZasilanie
Zasilanie 40VA Biały
230/24V 40VA Biały
230/24V 40VA Biały
190,95 zł*
z VAT.
- Energooszczędny elektroniczny statecznik o długiej żywotności
- W zestawie 5-pinowa wtyczka do łatwego łączenia pasków
- W zestawie przewód zasilający z wtyczką euro
MaxLED Akcesoria Zasilanie 40VA Biały 230/24V 40VA Biały
Gotowy do podłączenia zasilacz MaxLED umożliwia stworzenie systemu MaxLED o łącznej mocy maks. 40 W albo uzupełnienie już istniejących instalacji. Gotowe są złącza wtykowe do bezpośredniego podłączania Strips MaxLED oraz bogatego asortymentu akcesoriów.
- Energooszczędny elektroniczny statecznik o długiej żywotności
- W zestawie 5-pinowa wtyczka do łatwego łączenia pasków
- W zestawie przewód zasilający z wtyczką euro
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 24 x B: 52 x T: 166 mm |
| ciężar netto | 321 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Uniwersalny |
| Złącza | |
|---|---|
| Ze złączem wtykowym | Ze złączem wtykowym |
| wtyczka sieciowa | Wtyczka euro (Typ C-CEE 7/16) |
| Cechy | |
|---|---|
| zintegrowany czujnik temperatury + bezpiecznik elektroniczny | Zintegrowany czujnik temperatury i elektroniczne zabezpieczenie |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Z żarówką | nie |
| Właściwości źródła światła | Bez źródła światła |
| maks. moc | max. 40 W |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Technika | LED |
| Wymienny | 7 Nie dotyczy. |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230/24 V |
| Rodzaj napięcia | AC / DC |
| Transformator | |
|---|---|
| Zintegrowane zabezpieczenie przeciwzwarciowe | Zintegrowana ochrona przed zwarciem |
| zintegrowana ochrona przed przeciążeniem | Zintegrowana ochrona przed przeciazeniem |
| Moc transformatora | 40 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |





















