Nr artykułu:
79762
NeordicOświetlenie ścienne
Aik
E27 230V max. 20W ściemnialny Czarny
E27 230V max. 20W ściemnialny Czarny
376,95 zł*
180,99 zł*
z VAT.
- Do żarówek z trzonkiem E27 o mocy maks. 20 W
- Nie zapomnij: zamów od razu odpowiednią żarówkę!
- Wskazówka dotycząca źródła światła: lampy z lustrem na głowę są dekoracyjne i zapewniają światło nieoślepiające
Neordic Oświetlenie ścienne Aik E27 230V max. 20W ściemnialny Czarny
Oprawa ścienna Aik o minimalistycznym, czarnym wzornictwie naprawdę przyciąga wzrok i pasuje do wszystkich dekoracyjnych źródeł światła z cokołem E27. Szczególnie piękne są żarówki z kopułą lustrzaną albo z pierścieniem lustrzanym z modnego szkła przydymionego. W zależności od zastosowanego źródła światła, lampa ma możliwość ściemniania.
- Do żarówek z trzonkiem E27 o mocy maks. 20 W
- Nie zapomnij: zamów od razu odpowiednią żarówkę!
- Wskazówka dotycząca źródła światła: lampy z lustrem na głowę są dekoracyjne i zapewniają światło nieoślepiające
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 120 x B: 45 x T: 150 mm |
| Średnica | 45 mm |
| ciężar netto | 567 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | metal |
| przewód w oplocie tekstylnym | Kabel w opl tekstylnym |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Montaż ścienny |
| Złącza | |
|---|---|
| wtyczka sieciowa | Wtyczka euro (Typ C-CEE 7/16) |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Oprawa jest ściemniana, możliwość ściemniania zależy od rodzaju zastosowanej żarówki. |
| Z żarówką | nie |
| Właściwości źródła światła | Bez źródła światła |
| maks. moc | max. 20 W |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Cokół/oprawka | E27 |
| Technika | Oprawa oświetleniowa bez żarówki |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 1 Źródło światła może być wymienione przez użytkownika końcowego bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |
































