Nr artykułu:
98624
Oświetlenie podszafkowe LED
Inline Zestaw startowy
3000K ściemnialny 2x4W 350x26mm 2x350lm 230/24V Biały mat
3000K ściemnialny 2x4W 350x26mm 2x350lm 230/24V Biały mat
295,95 zł*
z VAT.
- Zestaw startowy można rozszerzyć maksymalnie o jeden zestaw rozszerzający
- Możliwość ściemniania
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
Oświetlenie podszafkowe LED Inline Zestaw startowy 3000K ściemnialny 2x4W 350x26mm 2x350lm 230/24V Biały mat
Rozszerzalny zestaw dwóch opraw podszafkowych Inline w kolorze subtelnej matowej bieli o długości 350 x 26 mm to eleganckie rozwiązanie do oświetlenia blatów kuchennych. Oprawy meblowe zapewniają optymalne oświetlenie i tworzą przyjemną atmosferę. Dzięki sterowaniu bezdotykowemu umożliwiają higieniczną pracę. Zestaw Starter można elastycznie rozszerzać, maksymalnie o jeden zestaw rozszerzający. Można łączyć różne długości, aby stworzyć odpowiednie rozwiązanie oświetleniowe. Dzięki funkcji ściemniania ciepłą białą barwę światła można indywidualnie dostosować do swoich potrzeb. Montaż jest prosty, wykonywany bezpośrednio do zasilania 230 V za pomocą transformatora wtykowego.
- Zestaw startowy można rozszerzyć maksymalnie o jeden zestaw rozszerzający
- Możliwość ściemniania
- Temperatura barwowa: 3000 K – ciepła biel
- Równomierne oświetlenie powierzchni roboczych
- Materiały, z których wykonane są oprawy oświetleniowe, można łatwo czyścić
- Efekt pamięci zapisuje ustawienia ściemniania
- Czujnik PIR umożliwia bezdotykowe włączanie i wyłączanie lamp
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 11 x B: 350 x T: 26 mm |
| ciężar netto | 316 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kolor | Biały mat |
| Materiał | Aluminium |
| Złącza | |
|---|---|
| Z transformatorem wtyczki | Z transformatorem wtyczki |
| wtyczka sieciowa | Wtyczka euro (Typ C-CEE 7/16) |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | E |
| Cechy | |
|---|---|
| Czujniki | Wyłącznik zbliżeniowy |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 350 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 3000 K |
| strumień światła modułu LED | 500 lm |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Sterowanie ściemnianiem | ze ściemniaczem dotykowym |
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 4 W |
| Właściwości źródła światła | Wbudowane źródło światła (nie można wymienić) |
| Moc zaoszczędzona | 50 W |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| stropień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| liczba elementów wyposażenia | 2x |
| Wymienny | 2 Źródło światła może być wymienione przez elektryka bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Pobierana moc | 4 W |
| napięcie | 230/24 V |
| Rodzaj napięcia | AC / DC |
| Transformator | |
|---|---|
| Moc transformatora | 24 VA |
| moc pozorna | 10 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |





















