Nr artykułu:
92454
Oświetlenie wpuszczane LED
Nova Pojedyncze światło
okrągły 84mm 50° 2,8W 505lm 230V 4000K żelazo szczotkowane
okrągły 84mm 50° 2,8W 505lm 230V 4000K żelazo szczotkowane
145,95 zł*
z VAT.
- Zestaw zawierający 1 oprawę oświetleniową wraz z modułem LED
- Zestaw EBL klasy efektywności energetycznej A (moduł LED)
- Oszczędność zasobów dzięki długiej żywotności wynoszącej 50 000 godzin
Oświetlenie wpuszczane LED Nova Coin Pojedyncze światło okrągły 84mm 50° 2,8W 505lm 230V 4000K żelazo szczotkowane
Zestaw Nova Coin EBL w kolorze szczotkowanego żelaza to innowacyjne rozwiązanie zapewniające energooszczędne i trwałe oświetlenie. Zestaw składa się z wysokiej jakości obudowy z aluminium i wydajnych diod LEDCoin, które znacznie zmniejszają zużycie energii dzięki klasie efektywności energetycznej A. Jest to korzystne nie tylko dla środowiska, ale także dla portfela dzięki niższym kosztom energii. Dzięki strumieniowi świetlnemu 505 lm/2,8 W i żywotności do 50 000 godzin, zestaw zapewnia przyjemne światło, które jest wyjątkowo trwałe. Zestaw Nova Coin zachwyca również możliwością obracania oprawy wpuszczanej. Umożliwia to elastyczne ustawienie światła, a tym samym indywidualne dostosowanie do wymagań pomieszczenia. Ponadczasowy design doskonale komponuje się z każdym wystrojem wnętrza i roztacza przyjemne, neutralne białe światło. Instalacja jest wyjątkowo prosta i wydajna dzięki możliwości łączenia i wymiany Coins, niewielkiej głębokości montażu wynoszącej zaledwie 45 mm i bezpośredniemu podłączeniu 230 V. Zestaw Nova Coin EBL jest zatem wydajnym i nieskomplikowanym rozwiązaniem oświetleniowym, które spełnia najwyższe wymagania.
- Zestaw zawierający 1 oprawę oświetleniową wraz z modułem LED
- Zestaw EBL klasy efektywności energetycznej A (moduł LED)
- Oszczędność zasobów dzięki długiej żywotności wynoszącej 50 000 godzin
- Temperatura barwowa: 4000 K – biel neutralna
- Wysokiej jakości materiał z odlewu aluminiowego
- Ponadczasowy design dla indywidualnych koncepcji mieszkaniowych
- Wysoka elastyczność dzięki możliwości obracania
- Bezpośrednie podłączenie do napięcia 230 V za pomocą łańcuchowych monet
- Mała głębokość montażu opraw wpuszczanych Nova Coin
- Łatwa instalacja lamp wpuszczanych
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 84 mm |
| Średnica wbudowania | 68 mm |
| głębokość montażu | 45 mm |
| głębokość pustej przestrzeni | 30 mm |
| ciężar netto | 234 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Typ konstrukcyjny żarówka | Reflektor |
| Kolor | żelazo szczotkowane |
| Materiał | Aluminium |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | A |
| Zużycie energii | 3 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 50000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 505 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Kątem wiązki światła | 92 ° |
| Temperatura barwy | Neutralna biel, 4000 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 2,8 W |
| Właściwości źródła światła | W zestawie wymienna żarówka |
| Zakres obrotowy | 50 ° |
| Moc zaoszczędzona | 50 W |
| Cokół/oprawka | Coin |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | możliwość obracania/odchylania |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| stropień ochrony IP | Montaż ścienny IP23 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| liczba elementów wyposażenia | 1x |
| Wymienny | 2 Źródło światła może być wymienione przez elektryka bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Pobierana moc | 2,8 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 5,7 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |






















