Nr artykułu:
92455
Oświetlenie wpuszczane LED
Nova Zestaw 3
okrągły 84mm 50° 3x2,8W 3x505lm 230V 4000K Biały mat
okrągły 84mm 50° 3x2,8W 3x505lm 230V 4000K Biały mat
406,95 zł*
z VAT.
- Zestaw 3 lamp wraz z modułem LED
- Zestaw EBL klasy efektywności energetycznej A (moduł LED)
- Oszczędność zasobów dzięki długiej żywotności wynoszącej 50 000 godzin
Oświetlenie wpuszczane LED Nova Coin Zestaw 3 okrągły 84mm 50° 3x2,8W 3x505lm 230V 4000K Biały mat
Zestaw Nova Coin EBL w kolorze białym matowym to innowacyjne rozwiązanie produktowe zapewniające energooszczędne i trwałe oświetlenie. Dzięki wysokiej jakości obudowie z aluminium, wydajna skóraCoins jest oferowana jako praktyczny zestaw 3, który znacznie zmniejsza zużycie energii dzięki klasie efektywności energetycznej A. Jest to korzystne nie tylko dla środowiska, ale także dla portfela dzięki niższym kosztom energii. Dzięki strumieniowi świetlnemu 505 lm/2,8 W każdy i żywotności do 50 000 godzin, zestaw zapewnia przyjemne światło, które jest szczególnie trwałe. Trzy oprawy wpuszczane Nova Coin zachwycają również możliwością obracania, dzięki czemu światło może być elastycznie kierowane, a tym samym indywidualnie dostosowywane do wymagań pomieszczenia. Ich ponadczasowy design doskonale komponuje się z każdym wystrojem wnętrz i roztacza w pomieszczeniu przyjemne, neutralne, białe światło. Instalacja jest wyjątkowo prosta i wydajna dzięki możliwości łączenia i wymiany Coins, niewielkiej głębokości montażu wynoszącej zaledwie 45 mm i bezpośredniemu podłączeniu 230 V. Sprawia to, że zestaw 3 opraw Nova Coin EBL jest wydajnym i nieskomplikowanym rozwiązaniem oświetleniowym, które spełnia wysokie wymagania.
- Zestaw 3 lamp wraz z modułem LED
- Zestaw EBL klasy efektywności energetycznej A (moduł LED)
- Oszczędność zasobów dzięki długiej żywotności wynoszącej 50 000 godzin
- Temperatura barwowa: 4000 K – biel neutralna
- Wysokiej jakości materiał z odlewu aluminiowego
- Ponadczasowy design dla indywidualnych koncepcji mieszkaniowych
- Wysoka elastyczność dzięki możliwości obracania
- Bezpośrednie podłączenie do napięcia 230 V za pomocą łańcuchowych monet
- Mała głębokość montażu opraw wpuszczanych Nova Coin
- Łatwa instalacja lamp wpuszczanych
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 84 mm |
| Średnica wbudowania | 68 mm |
| głębokość montażu | 45 mm |
| głębokość pustej przestrzeni | 30 mm |
| ciężar netto | 435 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Typ konstrukcyjny żarówka | Reflektor |
| Kolor | Biały mat |
| Materiał | Aluminium |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (skala od A do G) (LED Module) | A |
| Zużycie energii | 3 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 50000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Znamionowy strumień światła | 505 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Kątem wiązki światła | 92 ° |
| Temperatura barwy | Neutralna biel, 4000 K |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Z żarówką | tak |
| Wyposażenie | 2,8 W |
| Właściwości źródła światła | W zestawie wymienna żarówka |
| Zakres obrotowy | 50 ° |
| Moc zaoszczędzona | 50 W |
| Cokół/oprawka | Coin |
| Technika | LED |
| Możliwość regulacji | możliwość obracania/odchylania |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| stropień ochrony IP | Montaż ścienny IP23 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| liczba elementów wyposażenia | 3x |
| Wymienny | 2 Źródło światła może być wymienione przez elektryka bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Pobierana moc | 2,8 W |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Transformator | |
|---|---|
| moc pozorna | 5,7 VA |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |

























