Nr artykułu:
92405
Oświetlenie wpuszczane LED
Nova Coin Zestaw podstawowy sztywny
IP44 okrągły 78mm Coin 3x6W 3x470lm 230V 2700K Złoty matowy
IP44 okrągły 78mm Coin 3x6W 3x470lm 230V 2700K Złoty matowy
271,95 zł*
z VAT.
- Zestaw 3 lamp o mocy 470 lm w kolorze złotym matowym
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
- Wysokiej jakości materiał z odlewu aluminiowego
Oświetlenie wpuszczane LED Nova Coin Zestaw podstawowy sztywny IP44 okrągły 78mm Coin 3x6W 3x470lm 230V 2700K Złoty matowy
Okrągła lampa wpuszczana Nova Coin (zestaw 3 sztuk) w kolorze matowego złota o mocy 3x470 lm to idealny wybór do funkcjonalnego i stylowego projektowania oświetlenia. Dzięki wysokiemu stopniowi ochrony IP44 oprawa idealnie nadaje się również do wilgotnych pomieszczeń i jest chroniona przed bryzgami wody. Wykonana z wytrzymałego odlewu aluminiowego i o głębokości montażowej wynoszącej zaledwie 45 mm, jest idealna do indywidualnych koncepcji mieszkalnych. Purystyczny wygląd nie jest zakłócany przez pierścienie zatrzaskowe: ponieważ źródło światła jest wkładane od tyłu, nie jest wymagany żaden pierścień zatrzaskowy. Praktyczna skrzynka przyłączeniowa umożliwia bezpośrednie podłączenie 230 V i pozwala na łatwe i nieograniczone łączenie opraw. Dzięki nieskomplikowanemu mocowaniu za pomocą sprężyn mocujących, sufit pozostaje nienaruszony nawet po wielokrotnym montażu i demontażu. Zakres dostawy obejmuje wydajne i trwałe źródła światła LED Coin, które wytwarzają przyjemne, ciepłe, białe światło o temperaturze 2700 K, zapewniające nastrojową atmosferę.
- Zestaw 3 lamp o mocy 470 lm w kolorze złotym matowym
- Temperatura barwowa: 2700 K – ciepła biel
- Wysokiej jakości materiał z odlewu aluminiowego
- Bezpośrednie podłączenie do napięcia 230 V za pomocą łańcuchowych monet
- IP protection: IP44 - splash-protected
- Mała głębokość montażu opraw wpuszczanych Nova Coin
- Łatwa instalacja lamp wpuszczanych
| Wymiary | |
|---|---|
| wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | H: 22 mm |
| Średnica | 78 mm |
| Średnica wbudowania | 68 mm |
| głębokość montażu | 45 mm |
| głębokość pustej przestrzeni | 30 mm |
| ciężar netto | 544 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | Złoty matowy |
| Materiał | Aluminium |
| Nierdzewny | Nierdzewne aluminium |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (LED Module) | G |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 30000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Znamionowy strumień światła | 470 lm |
| Wskaźnik oddawania barw | > 85 Ra |
| Kątem wiązki światła | 100 ° |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | W zestawie wymienna żarówka |
| Moc zaoszczędzona | 40 W |
| stropień ochrony IP | Montaż ścienny IP44 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Cokół/oprawka | Coin |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 6 W |
| liczba elementów wyposażenia | 3x |
| Wymienny | 2 Źródło światła może być wymienione przez elektryka bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Możliwość regulacji | zamocowanie na stałe |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| Znak MM | Znak MM |
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |
























