Nr artykułu:
92272
Oświetlenie wpuszczane LED
Nova GU10 Flat obrotowy
3x4,9W 3x550lm 230V 2700K żelazo szczotkowane
3x4,9W 3x550lm 230V 2700K żelazo szczotkowane
206,95 zł*
z VAT.
Oświetlenie wpuszczane LED Nova GU10 Flat obrotowy 3x4,9W 3x550lm 230V 2700K żelazo szczotkowane
Oprawy wpuszczane LED żelazo szczotkowane Nova w praktycznym zestawie 3 sztuk o mocy 3x4,9 W zachwycają nie tylko swoimi funkcjami technicznymi, ale także płaskim odbłyśnikiem Flat. Dzięki głębokości montażu wynoszącej zaledwie 55 mm idealnie nadają się do montażu w płaskich sufitach podwieszanych. Temperatura barwowa 2700 K zapewnia przyjemne, ciepłe, białe światło, które dzięki funkcji obracania można skierować dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Standardowa średnica otworu wynosząca 68 mm umożliwia szybką instalację i elastyczną modernizację oprawy oświetleniowej. Solidne metalowe pierścienie zapewniają wysokiej jakości wygląd i gwarancję długotrwałego użytkowania.
| Wymiary | |
|---|---|
| Średnica | 84 mm |
| Średnica wbudowania | 68 mm |
| głębokość montażu | 55 mm |
| głębokość pustej przestrzeni | 40 mm |
| ciężar netto | 727 g |
| Konstrukcja i materiały | |
|---|---|
| Kształt | okrągły |
| Kolor | żelazo szczotkowane |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, Aluminium |
| Montaż | |
|---|---|
| Zalecane miejsce montażu | Montaż ścienny |
| Zużycie energii | |
|---|---|
| Efektywność energetyczna (LED Module) | E |
| Zużycie energii | 5 kWh_1000h |
| Żywotność | |
|---|---|
| Trwałość | 25000 h |
| Właściwości świetlne | |
|---|---|
| Temperatura barwy | Ciepła biel, 2700 K |
| Znamionowy strumień światła | 550 lm |
| Jednolitość barwy (SDCM) | 6 |
| Wskaźnik oddawania barw | > 80 Ra |
| Kątem wiązki światła | 36 ° |
| Właściwości lampy | |
|---|---|
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Z żarówką | tak |
| Właściwości źródła światła | W zestawie wymienna żarówka |
| Zakres obrotowy | 50 ° |
| Moc zaoszczędzona | 62 W |
| stropień ochrony IP | Montaż ścienny IP23 |
| Klasa ochronności | Klasa ochronności II |
| Cokół/oprawka | GU10 |
| Technika | LED |
| Wyposażenie | 4,9 W |
| liczba elementów wyposażenia | 3x |
| Wymienny | 1 Źródło światła może być wymienione przez użytkownika końcowego bez trwałego uszkodzenia oprawy. |
| Możliwość regulacji | możliwość obracania/odchylania |
| napięcie | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC 50 Hz |
| Akcesoria | |
|---|---|
| Pilot | nie |
| Oznaczenia | |
|---|---|
| WEEE reg. no. | DE 39236390 |

























